Harry Mens was bevriend met ‘horrorvader’ Martien Meiland
Harry Mens was vroeger bevriend met de vader van Martien Meiland, die in de biografie van de SBS-ster wordt neergezet als een soort horrorvader. Dat onthult de Business Class-ster in weekblad Privé.
De talkshowhost trok geruime tijd op met Nico Meiland, de vader van Martien. “‘Niek’ Meiland was vroeger inkoper bij een bloembollenfirma in Santpoort. Zelf zat ik destijds ook in de bloembollen. Nico was zo gek als een deur. Martien lijkt uiterlijk als twee druppels water op hem. Ze zijn precies hetzelfde gebouwd: mager, slank. Martien is echt een kopietje.”
Vreselijke man
Harry herinnert zich nog goed dat Nico Meiland behoorlijk aan de alcohol zat. “Martiens vader lustte hem goed hoor. Hij kon flink zuipen”, vertelt hij.
Zelf heeft Martien niets dan slechte herinneringen, zegt hij in zijn boek: “Nooit een band mee gehad. Als kind al niet. Vreselijke man. Ik heb nooit liefde gevoeld. Ik herinner me niet één leuk vader-zoon-moment met die man. Geen autoritje, niet spelen op het strand, geen knuffel, helemaal niets.”
Bovendien ging Nico tijdens het ziekbed van Martiens moeder vreemd met Martiens lievelingstante Art. “En hij was alcoholist. Daar is ie zelfs voor opgenomen geweest”, aldus Martien.
Harry in bres voor Nico
Je moet het allemaal in een ander perspectief zien, meent Harry. “Dat was een totaal andere tijd, joh. Je moet je voorstellen dat de naoorlogse generatie keihard aan het werk was. Er werd ook goed op de centen gelet. Mijn vader was net zo. Die had ook nooit tijd, was altijd maar aan het bikkelen. Persoonlijk heb ik hem dat nooit kwalijk genomen. Je moet het plaatsen in het tijdsbeeld van toen.”
Inmiddels heeft Harry niets meer te maken met de Meilandjes. “Het is bijna vijftig jaar geleden dat ik Nico voor het laatst heb gezien. Met de familie Meiland heb ik sindsdien niets meer. Ik Vertrek heb ik nooit gevolgd, van Chateau Meiland heb ik geen enkele aflevering gezien. Sterker nog, niemand wist, tot nu toe, dat ik Nico Meiland heb gekend.”
En mijn opa kende Harry’s pa uit De Engel, keihard werken in de bollen voor een paar stuivers. Zo ging dat in die tijd..
Eens met Harry. Mensen hebben weinig historische kennis. Vroegen was vader het hoofd van het gezin. Altijd aan het werk. Er werd niet met kinderen gespeeld of geknuffeld. Was ook niet nodig want de gezinnen waren groot en men had genoeg aan broertjes en zusjes en buurtkinderen om mee te spelen (daar liep je gewoon naar toe, geen gedoe met afspraken of toestanden). Als je stout was kon je een pak rammel van vader krijgen. Niemand iets aan over gehouden
oh dus wel tijd voor een pak rammel maar niet voor een liefdevol moment, wat kunnen mensen toch slap lullen en dingen zo goed praten
Een liefdevol moment haha man man ben jij gay ofzo. Wat een slappelingen tegenwoordig toch, maar de gevolgen zullen snel gaan komen want de nieuwe generatie is nog weer zwakker dan de vorige.
nou ik ben niet gay en ook niet van tegenwoordig, hansworst
Over 2 generaties wordt dezelfde kritiek op jou gegeven.
Is Harry’s businessclass programma ook een horror? Altijd dezelfde slappe hap, altijd dezelfde reclamehap, en wat dor hout van oud geld en/of wannabee’s eromheen als gasten en figuranten. Harry houdt dezelfde formule aan tot 2027, en dan stopt ie met 80 jaar.
Ik vond die vaginakaarsen wel boeiend.
Die roken naar vis?
Amice de Goede, ik proef hier een beetje (veel) afgunst , deze man werkt zich tien keer in de rondte, is zéér intelligent, zegt de dingen recht voor zijn raap, heeft in begin grote financiële risico’s genomen, amice de “Goede” doe dat maar eens na. De naam “de Goede past helaas NIET bij jou.
RTL 7 10.30u, veel kijkplezier, fijne dag, Sinterklaas slaat jou over! Wedden?
Laat die kindervriend maar thuisblijven met zn staf. Heb liever gewoon een sneeuwvakantie begin van het jaar..
Amice Rinus, Ik wens je een insgelijks toe, een sinterklaas je zeker zal overslaan! Sicko ..lol
De vaginakaarsen .? Gewoon een plug voor een duurbetaald kaarsje waarschijnlijk. En het stukje theater zal hem geen windeieren leggen denkelijk.
En je kan alle aroma’s namaken. Als de geur snel vervliedt weet je dat het namaak is.
Alcoholisme zit duidelijk in de genen bij de familie Meiand.
Hoezo? Omdat ze dagelijks een wijntje of 2 nemen? Heb nog nooit iemand van de familie dronken gezien of zelfs aangeschoten.
Caroline, je kent die gozer niet eens persoonlijk.
Bij Harry zijn ook een herinnering binnen geschoten ?
Opsomming:
Een autistische hond
Een man die na een huwelijk en 2 dochters uit de kast komt
Een kleinkind die haar vader niet kent die niks met hun te maken wil hebben
Een opa die zwaar alcoholist en knettergek was.
Een huisvriendin die slaande ruzie met de dochter krijgt
Een huishoudster die zich als grof vuil door hun behandeld voelt
Leuk om naar te kijken maar wat een krankzinnige familie is het eigenlijk.
Aldus ghostwriter Maarten die nog onnozeler is dan hij met z’n opsomming doet voorkomen.
Een oma die alles en iedereen verloren heeft en de dochter die ze nog heeft smeekt om niet naar het buitenland te vertellen
En…??
Oude koeien…
… iets van vijftig jaar geleden ….