Willeke Alberti wálgt van The Roast of Johnny de Mol
Geplaatst op Thu 07 Feb 2019 om 13:45Willeke Alberti moet het vreselijk hebben gevonden dat haar zoon Johnny de Mol meedeed aan The Roast. Ze vindt het namelijk een walgelijk programma. Dat laat de zangeres, bekend van hits als Chi-ri-bi-ri-bin pom pom pom en Wie komt er in m’n hokje, vandaag weten in het AD. Als Alberti wordt gevraagd ‘wie of wat met pek en veren het land uit mag’, dan noemt de zangeres direct The Roast. De show waarin BN’ers elkaar afbranden vindt ze ronduit verschrikkelijk om te bekijken.
Alberti zegt in de krant: “Er zijn nooit personen die ik weg wil hebben, maar een tv-programma waar ik niet van hou en waar ik nooit aan mee zal doen, is The Roast van Comedy Central. Dat vind ik verschrikkelijk en respectloos. Naar dat programma zal ik nooit meer kijken.”
Het programma Down Met Johnny van haar zoon vond ze wel leuk, zei ze ooit. “Dan belt hij me op en roept: ‘Mam, kun je aanwezig zijn op onze viewing, want we hebben een nieuw programma.’ Als ik dan zijn programma zie, ben ik ontroerd dat hij zo’n programma helemaal zélf heeft bedacht.”
Het is niet de eerste keer dat Alberti een programma walgelijk noemt. Ze gebruikte dezelfde kwalificatie in 2014 voor de talkshow van Robert Jensen. “Robert Jensen nam iedereen in de maling, maar niet op een leuke manier. Ik ben daarom nooit in zijn programma geweest“, zei ze destijds.
Het AD-interview met Willeke Alberti kunt u lezen via Blendle.
Lees ook: Willeke Alberti krijgt reprimande van gewone vuilnisman (juli 2018)
Foto: RTL
Thu 07 Feb 2019 om 13:51
Ach ja.. mevr. Verbrugge. Die roast is ook vooral een gezellig avondje voor intimi.
Thu 07 Feb 2019 om 13:54
Tja.
Wellicht kan ze de herhaling kijken telkens weer het liefste bouwen we er ook een muurtje om de roast heen. Samen kijkend naar de roast zie je toch nog een glimlach van je kind. De roast was ook dat afgezaagde zinnetje maar wel lachen en huilen. Maar is toch de kleine waarheid. En dat op zomaar een dag. Maar het is nog niet voorbij. Wellicht de volgende keer de roast van Ome jan voorgelezen van Mijn Dagboek?
Thu 07 Feb 2019 om 13:56
Die tenenkrommende programmaatjes van haar zoon (vooral die met mongooltjes of dat de via een enorme kruiwagen voortgestuwde ‘zoon van’ met een B-artiest op een Zuid-Afrikaanse rots gaat babbelen over niets, maar dan ook echt niets) zijn vele malen erger dan The Roast.
Thu 07 Feb 2019 om 13:57
Overigens heb ik zowel ‘Chi-ri-bi-ri-bin pom pom pom’ als ‘Wie komt er in m’n hokje’ nog op single!
Thu 07 Feb 2019 om 14:03
Willeke heeft gelijk het is infantiel. vulgair programma.
Thu 07 Feb 2019 om 14:09
Het lijkt mij ook moeilijk om je debiele Tokkie met bierbuik
zoon zo door de mangel gehaald zien worden…#confronterend#waarheid…
Thu 07 Feb 2019 om 14:19
Sinds wanneer heeft Willy Albertina Verbrugge een mening?
Dat is niet de bedoeling!
Thu 07 Feb 2019 om 14:19
“Wie komt er in m’n hokje” Toch jammer dat je dat soort kwaliteitsteksten niet meer hoort in de hedendaagse popmuziek
Thu 07 Feb 2019 om 14:32
13:56
Gelukkig ben ik niet die waardeloos talentloos lu lletje johnny ook zo zie 😂
Naar het buitenland om bevriende bners vragen te stellen
Wat eentrieste grap is dit verwende 40 jarige kleuter
Thu 07 Feb 2019 om 14:39
Die Roast is gewoon een dom programma maar als je mensen bij Griekenland uit de zee gaat takelen met een filmcamera er op om je eigen deugdzaamheid te bewijzen dat is pas WALGELIJK.
Thu 07 Feb 2019 om 14:43
The roast is voor verveelde,verwende,zielige mensen die geen doel in het leven hebben.
Thu 07 Feb 2019 om 14:52
Linda de mol is toch zn moeder??!!?!?
Thu 07 Feb 2019 om 14:55
Hoe verrot kan je zijn om zo over andere mensen te praten…ik ben het met Willeke eens…The Roast is een vreselijk programma. ..en omdat Johnny een zoon van is denken sommige dat je dan totaal los kan gaan….heel vreemd
Thu 07 Feb 2019 om 15:05
Als je op je arm in het Arabisch WEES WELKOM kalkt en je gaat zo op een strand in Griekenland staan dan ben je gewoon ziek in je hooft.
Thu 07 Feb 2019 om 15:38
debiel artikel van de puberalen van mc. Wat een minachting voor deze vrowu
Thu 07 Feb 2019 om 15:48
liefkleinhertje
Thu 07 Feb 2019 om 14:39
Die Roast is gewoon een dom programma maar als je mensen bij Griekenland uit de zee gaat takelen met een filmcamera er op om je eigen deugdzaamheid te bewijzen dat is pas WALGELIJK.
liefkleinhertje
Thu 07 Feb 2019 om 15:05
Als je op je arm in het Arabisch WEES WELKOM kalkt en je gaat zo op een strand in Griekenland staan dan ben je gewoon ziek in je hoofd.
Dat ben ik helemaal met je eens.
Thu 07 Feb 2019 om 16:23
willeke is lief!
Thu 07 Feb 2019 om 16:37
Ik laat mijn Eigen kind nu maar alleen
Thu 07 Feb 2019 om 17:05
(muziek) … Niemandddd maakt zijn eigen kind alleeeen…..
Thu 07 Feb 2019 om 17:48
willeke rules
Thu 07 Feb 2019 om 18:10
@ blabal GOED!!! gaaT door voor de 1000 euro , nou hier komen de vragen !
wat klopt er hier niet ???
Ja Linda de Mol is de moeder van John de Mol jr
Willy Alfredo is de vader van John de Mol sr
Heintje Davids is de oma van Erland
Albert Verlinde is de zoon van TOBI RIX
6inside wordt uitgezonden bij RTL 4
de Arbeidvitaminen hoor je alleen bij de AVRO
MAX VAN PRAAG was een timmerman die bij de vara in dienst was
RITA CORITA was de moeder van Karin Bloemen!!
GORDON was een vondeling die ze op de A Cuyp vonden
zijn vader en moeder bolle jan en Mien hebben het kindje mee genomen in de jaren 50
Thu 07 Feb 2019 om 18:28
Willie Albertie is toch alang dood , wie is deze vrouw dan .
Thu 07 Feb 2019 om 19:45
Serieus?, Zijn dat de hits die jullie opnoemen.
Volgens mij heeft ze een aantal grote hits gehad in plaats van de titels die jullie nu noemen.
Maar waarschijnlijk is dit weer hatelijk bedoeld, zoals veel van jullie artikelen
Thu 07 Feb 2019 om 19:48
Als je zo’n deugdzaam jongetje op de wereld katapulteert waar de honden geen brood van lusten vind ik de meningen uiterst beschaafd.
Thu 07 Feb 2019 om 19:50
willeke
mooi
lieve
schatig baby
stel ik mocht met je naar bed
dan doe ik het niet
zo mooi lief en schatig vind ik je
alleen wil ik zeggen roast is van deze tijd…………
maak je niet druk….
ik heb van genoten en mocht er morgen weer een roast komen
dan neem of maak ik tijd om het te weer te zien………………….
niet boos worden
je bent te mooi en lief voor!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Thu 07 Feb 2019 om 20:04
Jammer dat Johnny zijn vader niet roast!!! De media dictator van Nederland!!!!
Fri 08 Feb 2019 om 8:35
Het is een verschrikkelijk programma. Het maakt duidelijk dat de deelnemers en de kijkers hersenloze idiote zijn, dat dan weer wel
Fri 08 Feb 2019 om 10:38
” Blijft toch m’n kind he”…..wie zei dat weer???
Sat 09 Feb 2019 om 14:52
Zelf heeft bedacht…..😂😂😂😡😡😡! Deze mensen kunnen er zo slecht tegen een spiegel. Daar zit de echte pijn. En heel veel machteloosheid.
Sat 09 Feb 2019 om 15:03
Ben: wat ben jij toch een gezellige man.
Echt elk bericht wat je hier achter laat is negatief / om te zeiken.