Ilse niet in Nederlandse, wel in Belgische Beste Zangers
Geplaatst op Tue 20 Nov 2018 om 16:30Ilse DeLange weigert al elf seizoenen deelname aan de Jan Smit-show Beste Zangers, maar heeft wél ja gezegd tegen de Vlaamse editie van het programma: Liefde Voor Muziek. Dat heeft tv-zender VTM laten weten. Liefde Voor Muziek, dat een publiek van 700.000 kijkers bedient, begint in het voorjaar aan zijn vijfde seizoen. Er doen in totaal zeven bekende artiesten mee. Naast DeLange doet er nog een artiest mee die in ons land bekend is, namelijk Milow, bekend van Howling at the Moon.
Het is niet de eerste keer dat er een bekende Nederlandse artiest meedoet aan Liefde Voor Muziek. Zo was in het vorige seizoen Sharon van Adel, bekend van de band Within Temptation, van de partij. Ook zij deed nooit mee aan Beste Zangers.
Josje Huisman en Gers Pardoel deden mee aan het derde seizoen van Liefde Voor Muziek en waren ook nog nooit te gast in Beste Zangers.
Mogelijk vinden de Nederlandse sterren het een grotere eer om gevraagd te worden voor een buitenlands programma dan voor onze eigen Beste Zangers. In Nederland kijken er meer dan een miljoen mensen naar de muzikale show.
Foto: BNNVARA
Tue 20 Nov 2018 om 16:34
% kijken er veel meer mensen in België dan in NL. Ik snap Ilse wel. Slimme zet! Programma in België is ook veel beter en minder plat dan de NL versie….
Tue 20 Nov 2018 om 16:43
De 700.000 zijn de live kijkers in Vlaanderen, 950.000 met uitgesteld kijken de eerste 7 dagen na uitzending.
Tue 20 Nov 2018 om 17:13
Marco Borsato, Waylon, Anouk en Guus Meeuwis hebben ook nog nooit in De Beste Zangers gezeten. Er heerst bij de echt grote namen toch een soort taboe om er aan mee te doen lijkt het.
Tue 20 Nov 2018 om 17:40
Ze kan nóg beter meedoen met de Duitse versie. Dichterbij huis en past bij haar accent.
Tue 20 Nov 2018 om 17:42
1 van de weinige nederlandse muzikanten met echt goede muziek
Anoek en van velzen idem dito
Helaas voor de rest is nederland gewoon bijzonder slecht in werkelijk wasr alles
Wie gunt die waardeloze drol dreetje hazes of zen dikke zus nou iets ?
Teren op papas naam
Walgelijk
Tue 20 Nov 2018 om 17:42
‘Sharon *van* Adel’? Kom op nou toch MC. Wordt er überhaupt iets aan redactie gedaan hier?
Tue 20 Nov 2018 om 17:43
Aan de Nederlandse versie meedoen levert haar niks op, ze heeft hier al veel succes en naamsbekendheid. Aan de Vlaamse versie meedoen kan haar wel iets opleveren.
Dit is carrièretechnisch gezien gewoon een goede keus.
Tue 20 Nov 2018 om 18:32
De Beste Zangers is vooral B garnituur zangers en zangeressen die elkaar zo geweldig vinden en veren in elkaars r**t steken.
Tue 20 Nov 2018 om 18:50
Al met al toch best knap dat er in Europa zoveel uitvoeringen van dit programma
zijn
Tue 20 Nov 2018 om 19:00
Wil iemand dat kermende kattengejank van haar horen dan?
Tue 20 Nov 2018 om 19:30
Het enige wat deze vrouw interesseert is een doorbraak in het buitenland. Het lijkt wel een obsessie. Misselijk word ik ervan.
Haar muziek is tegenwoordiger ook één groot compromis. Ze waait met alle winden mee en komt met een ‘poppy’ album op de proppen. Bah.
Alsof succes buiten de Nederlandse landsgrenzen, nummer 1 hits en awards belangrijker voor haar zijn dan de liefde voor muziek.
Zo jammer.
Tue 20 Nov 2018 om 19:50
Oh oh… Overgrense taalgenoten, opgelet er kan wel eens een hoge vibrato-octaaf in het gehoor klinken, wees dus alert op uw gehoor, want Ilbeehhhhse deehhh Laangeeehhh komt uw land vertieren met haar zangk(l)unsten.
Tue 20 Nov 2018 om 20:32
Domme zelfingenomen boerin ga eens Nederland leren. Irritant wijf is dat zeg.
Tue 20 Nov 2018 om 20:50
Tissue Volspuiter:
Wellicht kun je samen met haar op Nederlandse les. Want jij hebt ook nog wel wat te leren als jouw reactie zie.
Wed 21 Nov 2018 om 7:32
De Nederlandstalige muziek is terug op de agenda na het succes van Doe Maar, 4Fun en Kraantje Pappie. Heel fijn.
Wed 21 Nov 2018 om 14:24
Wanneer komt Frank Boeijen eens bij Beste Zangers?