Alberto na dipje weer terug boven het miljoen

Foto: SBSHet programma Onopgeloste Zaken van Alberto Stegeman zit na een kort dipje weer boven de grens van één miljoen kijkers. Met bijna 1,1 miljoen kijkers en 13,9 procent marktaandeel was de titel zondag wederom het meest bekeken niet-Nederland 1-programma op prime time. Dat blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. De zondag is traditiegetrouw de meest bekeken avond van SBS 6. Op prime time is ze op deze uitzendavond doorgaans vaak sterker dan het veel grotere RTL 4.

De programma’s met Stegeman dragen altijd flink bij aan de succesvolle SBS 6-zondag. Afgelopen seizoenen had hij ook veel succes met Undercover in Nederland.

Slechts één SBS 6-programma deed het overigens beter dan die van Stegeman. Hart van Nederland was met 1,2 miljoen kijkers het meest bekeken niet-Nederland 1-programma van de avond.

Vorige week kwam Onopgeloste Zaken voor het eerst onder de miljoengrens uit. Toen keken er 832.000 mensen, goed voor 11,4 procent marktaandeel.

Meer in SBS

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen