Albert Verlinde lacht om drama Jody Bernal

Foto: Nick van OrmondtAlbert Verlinde vindt het wel komisch dat Jody Bernal heeft gezegd te vrezen voor zijn muzikale carrière, nu hij mogelijk blijvende gehoorschade heeft door zijn ongeluk tijdens repetities voor de SBS-show Sterren Springen. Dat liet de showkenner dinsdag blijken op Q-music. Volgens Verlinde staat er te weinig om het spel om in angst te zitten. “Met Jody moet nu Ahoy’ afgebeld worden, de Arena afgebeld worden. Hij was natuurlijk met grote triomf bezig. Dat kan nu niet meer, hè, ha ha.

Sterren moeten sowieso voorzichtiger zijn voordat ze ‘ja’ zeggen tegen een tv-show, vindt hij. “Dat hele Sterren Plonsen… Ik zou nooit aan zo’n soort programma meedoen. Ik word er ook nooit voor gevraagd, maar ik zou dan denken: je kan je nek wel breken als je van die plank afspringt!

Verlinde vindt het een beetje eigen schuld. “Ja. En degene van wie je het echt hoopt, die overleeft het met een ingegroeide teennagel. Terror Jaap.

Meer in RTL

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen