Opzet Beat the Best ‘nogal vreemd’

Tv-recensent Marcel Peereboom Voller vindt de RTL 4-show Beat the Best niet helemaal kloppen. Dat geeft hij aan in De Telegraaf. Beat the Best is een competitie tussen ervaren toptalenten. “Een talentenjacht is het niet, want ze verdienen gewoon hun brood met hun kunstjes. Dat het toch als zodanig is opgezet, compleet met ’hot seats’ en een jury die dan een mening moet vormen over het bellenblaastalent van de bellenblazer die al twintig jaar in het vak zit, is nogal vreemd.”

Heel indrukwekkend was het jurycommentaar dan ook niet, vindt Voller. “‘Heel knap’, luidde het holle jurycommentaar. Tja, wat moet je anders zeggen?

Toen de Rus Denis Klopov zijn wijnglazen bespeelde, acteerde Angela Groothuizen alsof ze zoiets nog nooit had gezien. ‘Uniek!’ Terwijl ze toch van de generatie is die Toby Rix met zijn Toeterix nog bij Willem Duys heeft zien optreden.”

Volgende week moet Beat the Best het opnemen tegen Sterren Springen op SBS 6, waarin bekende Nederlanders schoonspringen. “Een keer raden welk (leed)vermaak Nederland het leukst gaat vinden?

Beat the Best ging zaterdag ver beneden verwachting in première. De show kwam ver onder de grens van een miljoen kijkers uit.

Meer in RTL

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Helpt Peter van der Vorst de carrière van Renze Klamer om zeep?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen