Edvard Niessing wil in Pauw & Witteman

Edvard Niessing wil graag terug op tv. Hij hoopt nog altijd gevraagd te worden als nieuwslezer, maar zou ook graag sidekick in een talkshow zijn. Dat zegt de presentator in Veronica Magazine. Niessing, die zich bij MAX aanbood om een duo te vormen met Myrna Goossen, houdt zich onder meer beschikbaar voor Pauw & Witteman. “Ik volg dat voor de achtergronden. Zij mogen best wat kritischer zijn. Ik zou die kritische rol als sidekick in zo’n soort programma best op me willen nemen.

Zijn vurige wens is om weer terug te keren bij het RTL Nieuws. “Ik volg de actualiteit op de voet. Mocht ik gevraagd worden voor nieuwslezer, dan vind ik dat ik direct moet kunnen invallen en moet weten waar ik het over heb. Ook al ben ik op leeftijd, je weet maar nooit!

Niessing vindt het nog altijd jammer dat hij op straat werd gezet door de nieuwsrubriek. “Als een donderslag bij heldere hemel kreeg ik te horen dat mijn contract afliep. Daar heb ik een traantje om weggepinkt. Ik begreep het niet. Wat ik deed, was goed. Ik heb nooit ontdekt wat de precieze reden was.

Van de tegenwoordige nieuwslezers is hij niet altijd onder de indruk. “Namen noem ik niet, maar ik zie het direct als nieuwslezers op televisie niet weten waarover ze praten.

Meer in VARA

Alle artikelen

Wat vindt u?

Alle polls

Chris Woerts leuke toevoeging aan VI?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen