Doutzen Kroes krijgt felle kritiek van Telegraaf-ster: ‘Véél te dun!’
Doutzen Kroes krijgt na haar comeback bij Victoria’s Secret flinke kritiek te verwerken van Jordi Versteegden. De showverslaggever van De Telegraaf is kritisch. “Ze is nog steeds zó dun!”

De glorieuze comeback van Doutzen Kroes bij de traditionele Victoria’s Secret Fashion Show is niet geheel vlekkeloos verlopen. Ze kwam namelijk met haar hak vast te zitten in de catwalk, waarna haar schoen naast haar voet belandde (zie onderstaand). Verder viel op dat het 39-jarige model er nog altijd behoorlijk in vorm uitziet.
Wat prachtig
Jordi Versteegden, showverslaggever van De Telegraaf, hoort veel enthousiaste reacties. “Ik hoor er op de redactie alleen maar mannen over van: ‘Wat prachtig, wat prachtig’”, zegt hij in de podcast Strikt Privé.
Collega Evert Santegoeds daarop: “Ja, dat is het ook, en Doutzen gaat naar de veertig inmiddels, en dat twintig jaar nadat het allemaal begon. Het is net als fietsen natuurlijk; dat verleer je niet op die catwalk. Alhoewel, een ongeluk zit in een klein hoekje: moet je kijken wat er gebeurt als zij opkomt en die hak gewoon achter de catwalk blijft hangen.”
Fietsenmaker
Evert vindt het vervelend voor Doutzen. “Dat is even niet heel gracieus, maar ze lost het netjes op. Ik vind het wel leuk altijd om haar te zien. Het is toch wel een visitekaartje van Nederland in de wereld. Ik stond ooit achter haar in de niet meest glamoureuze omgeving, namelijk bij de fietsenmaker.”
“Ik denk: wat staat daar een mooie vrouw zeg, en die draait zich om en het was Doutzen met een lekke band bij de fietsenmaker.”
Veel te dun
Jordi is kritischer over Doutzen. “Het ligt allemaal heel gevoelig tegenwoordig, hè, maar toch even: ik heb vanochtend een paar keer naar de foto’s van Doutzen zitten kijken en toch vraag ik me af — ik ga het gewoon hier zeggen — is het nou wel zo gezond? Die vrouw is nog steeds zó dun op haar 39ste.”
Evert: “Dat is gewoon een sportlijf, dus ik kan me voorstellen dat het wel gezond is.”
Jordi twijfelt of dit is wat je moet willen laten zien. “Ze wilden toch gaan voor diversiteit enzo? Daarom is dat evenement Victoria’s Secret toch een paar keer uitgesteld geweest?”
‘We want more’
Evert vindt het vooral knap dat Doutzen er zo uitziet. “Het is van eigenaar veranderd geloof ik, maar ze is er weer. Dat verbaasde me destijds ook, hoe snel ze er naar de geboorte van die jongste weer stond, een paar weken later met een afgetraind lijf. Onvoorstelbaar.”
Ronald Molendijk is aan de desk van Shownieuws ook lyrisch. “We want more. Ik zou niet weten waarom dit niet goed is. De dames die het aantrekken, trekken het bewust aan. Het is mooi om naar te kijken en het bedrijf dat het maakt doet het om het te verkopen. Ik zie er niets slechts in.”
Fragment
De blooper van Doutzen: