Yvonne Coldeweijer stopt nu ook met betaalde juice: ‘Klaar mee’

Na een paar jaar zéér spraakmakend te zijn geweest, trekt Yvonne Coldeweijer zich nu volledig terug uit de showmedia. Ze stopt ook met haar betaalde juicekanaal. “Per direct.”

Yvonne Coldeweijer © YouTube

Yvonne Coldeweijer stopte in april na jaren met haar vrij toegankelijke juicekanaal. Ze startte toen een betaald juicekanaal en beloofde dat mensen voor zo’n 9 euro per maand de meest spraakmakende juice zouden krijgen. Er volgde wat heftige sap over figuren als Bas Smit, maar al snel droogde de juice op en daar waren veel klachten over.

Yvonne stopt

Eigenlijk is er daarna nauwelijks meer juice verschenen op het kanaal van Yvonne en zelf gaf ze de komkommertijd als reden. Evert Santegoeds bestempelde dat als een drogreden. Vorige maand riep Youp van ’t Hek dat het erop lijkt dat het ‘juiceteefje‘ failliet gaat. Dat gaat wel erg ver, maar de inkomsten uit juice gaan nu wel volledig opdrogen.

Yvonne maakt namelijk bekend dat ze ook stopt met haar betaalde juicekanaal. Ze heeft de incasso van haar leden stopgezet. “Er zal geen maandelijks bedrag meer van je rekening worden geschreven en er zal geen juice meer verschijnen in deze juice member club”, schrijft ze.

Juice is op

De juice is volgens Yvonne op. “De reden is dat ik het gevoel heb dat alle juice van de afgelopen jaren is exposed. We hebben natuurlijk maar weinig echte BN’ers, maar de geheimen waren niet mals. Dit voelde voor mij als onrecht en ik wilde deze geheimen aan het licht brengen.”

Ze vervolgt: “Drie jaar later blijft echter slechts de komkommerjuice over. Ik vind deze juice zelf niet meer relevant en het voelt voor mij niet goed om jullie daarmee te vervelen.”

Ditjes en datjes

Op haar eigen kanaal brengt Yvonne alleen nog ditjes en datjes. Er zal ook daar geen juice meer verschijnen. “Binnenkort zal ik op mijn privékanaal wat meer vertellen hierover, maar voor nu wilde ik je vast laten weten dat het stopt.”

“Ik ben je ontzettend dankbaar dat je dit juicy avontuur met mij wilde aangaan De relevante juice die nog bij mij binnenkomt zal ik zeker doorzetten naar de juiste redacties.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Yvonne Coldeweijer trekt zich terug uit de juice. Denkt u dat de BN'ers blij zijn?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen