Yvonne Coldeweijer hard aangepakt in HLF8: ‘Vreselijk roddelding!’
Yvonne Coldeweijer is behoorlijk door de mangel gehaald in de talkshow HLF8. De bekende ondernemer John van Zweden spuugt op de juicekoningin. “Dat roddelding maakt relaties kapot!”

Het is volgens ondernemer John van Zweden, die bekendstaat als de Haagse behangkoning, een gotspe dat Yvonne Coldeweijer op de tweede plaats is beland in een lijstje van invloedrijke influencers. Hij deelt de pittige mening van Kees Tol dat ze eigenlijk helemaal niet thuishoort in dat overzicht.
Roddelding
John brengt het ongevraagd ter sprake in de HLF8 van gisterenavond. “Ik vind dat ene meisje dat ook op die lijst staat… Dat roddelding…”
Presentatrice Leonie ter Braak: “Yvonne Coldeweijer?”
Tafelgast Carolien Borgers verbetert John direct: “Dat is wel een vrouw inmiddels.”
Medegast Justine Marcella: “En ook Haags, toch?”
John: “Ik weet niet waar ze vandaan komt, maar als ze Haags is, dan schaam ik me eigen diep voor dat ding, want ik vind dat echt helemaal niks.”
‘Doe wat met je leven!’
Yvonne is geboren in Tilburg en groeide op in Kaatsheuvel. Carolien: “Weet ik eigenlijk niet of ze Haags is.”
Justine: “Ik denk het wel. Ze praat een beetje zo.”
Carolien: “Nee, volgens mij is ze dat niet.”
John: “Dat wou ik ook zo houden ook.”
Leonie: “Ze staat hoog op de lijst.”
John: “Ja, maar ik heb me er een beetje in verdiept en als je zo je geld moet verdienen – dat zeg ik gewoon heel eerlijk – ga dan wat anders doen met je leven. Dat is gewoon een ding die andere relaties kapotmaakt en daar haar geld aan verdient.”
Leonie verdedigt Yvonne
Carolien: “Verschilt het voor jou dan heel erg van de bladen die vroeger die functie hadden?”
John: “Moet je luisteren, ik verdiep me helemaal niet in die bladen enzo. Ik hoor alleen maar dingen wat ik af en toe hoor en als ik hoor hoe zij andere mensen kapotmaakt, dan denk ik:”
Leonie: “Ja, maar zij heeft natuurlijk – en ik ga hier niet Yvonne Coldeweijer verdedigen – ook dingen in gang gezet, als het bijvoorbeeld gaat om het Voice-schandaal, hè?”
‘Ik zou niet trots zijn!’
John: “Ben je er trots op als je dat naar voren kan brengen? Ik zou er niet zo trots op zijn.”
Frits Barend: “Nou, dat was een schandaal wel.”
Leonie: “Nou, dingen aan de kaak stellen… Van een schandaal als The Voice is het belangrijk dat het boven water is gekomen.”
John: “Ja, ja, ja, dat ben ik met je eens, maar aan de andere kant is het zo: dat woord ‘grensoverschrijdend gedrag’ konden we twee jaar geleden nog niet eens en nou is ineens alles grensoverschrijdend.”