Wilfred Genee geeft Beau van Erven Dorens vernietigend rapportcijfer
Wilfred Genee geeft Beau van Erven Dorens een vernietigend rapportcijfer voor zijn nieuwe programma RTL Exclusief. Hij komt niet verder dan een 2, heeft hij gezegd in zijn show op Radio Veronica.
De typetjesshow RTL Exclusief keerde afgelopen zondag terug in een vernieuwde vorm, maar is ontegenzeggelijk nog steeds een tv-gedrocht. Ook Wilfred Genee heeft zitten kijken naar de tweede poging van Beau van Erven Dorens, maar hij vond het echt afschuwelijk slecht.
Surrealistisch
Je kunt het als kijker niet goed plaatsen, vindt Wilfred. “Beau zat twee weken geleden nog serieus aan tafel Beau te presenteren met allemaal serieuze gasten en nu maakt hij ineens een parodie. Het gevolg is dat het heel surrealistisch is, want Rutte is niet echt en Máxima is ook niet echt, maar Gerard Joling en die operazangeres dan weer wel.”
Het is voor de kijker zwaar onduidelijk, aldus de presentator. “Op een gegeven moment denk je: waar kijk ik nou precies naar? Dat is dan het gevoel dat je een beetje bekruipt.”
‘Heel erg slecht’
Wilfred startte vervolgens het fragment in van het volstrekt humorloze onderonsje tussen Beau en de Hugo de Jonge-imitator. “Dit is dramátisch”, merkte VI-sidekick Rick Romijn op.
Collega-sidekick Niels van Baarlen: “Ik vind het gewoon heel erg slecht. En het imiteren van Cruijff vind ik discutabel, of we dat nu al moeten willen. Ik zag in de promo ook dat Beau werd getransformeerd tot Cruijff en dan denk ik: ja, weet je… Ik weet het niet.”
Wilfred: “Humor is ook een lastig iets natuurlijk, hè?”
Wilfred geeft een 2
Niels: “Wat geef jij het op de Angela de Jong-meter? Tussen 0 en 10.”
Wilfred: “Ja, maar dan lees ik het overal weer terug. Een 2 denk ik ongeveer. Ik vind het onhandig als je ernaar zit te kijken. Het kan nog wel wat verbetering gebruiken.”
Rick: “Wat is dit dramatisch. Dit is echt het allerslechtste wat ik ooit heb gehoord.”
Trouw aan TV Kantine
’s Avonds bracht Wilfred RTL Exclusief ook ter sprake in de tv-variant van VI. Johan Derksen daarin: “Ik word gek van de programma’s waarin mensen nagedaan worden, want je struikelt erover. Ik blijf dan trouw aan De TV Kantine. Dat vind ik nog het leukste. RTL Exclusief is nu totaal veranderd, het is een quizje geworden hè?”
Beau kan wel wat van VI leren, aldus Johan. “Wij draaien in elk geval al 22 jaar op hetzelfde format. Een sterk formatje hè?”
De TV Kantine is een groot succes, en dan krijg je een wildgroei van copycat programma’s en dit is daar één van. En nog zo verschrikkelijk slecht.
Het is, om in VI termen te blijven, niet om áán te glúren. Wat een misser.
Tv kantine is toch ook gewoon jaren 90 tv pittige tijden.. flauw en oud. Alleen 50 plus kijkt daar naar
Ik word zo een beetje de mannelijke versie van Angela de Jong, sneer na sneer geven op iedereen, maar niet op mij zelf. Ik boor mensen zo diep de grond in, dat ze er geen zin meer in hebben om er uit te komen, want zo ben ik.
Een twee is nog te hoog
Een ding weet je zeker van Genee. Als hij je wilt tackelen doettie het, vroeg of laat. Man is altijd op de slechtste manier uit om confrontatie en ruzie. Is er geen duiding voor dit gedrag?
Genee heeft gelijk Beau is een kakker zonder hersens
Waarom heeft die Genee een radio programma op radio Veronica om iedereen af te zeiken of om giede muzuek te draaien. Kwal van n vent en nig n slechte jock ook, om nog maar niet te spreken over die twee site kicks lachzakken
Genee en zijn maatjes. Judas met eigen aposteltjes.
Vreselijke man, onbetrouwbaar, rancuneus. Dat hij zo is, dat weten we nu.
Dat mensen met soort van fatsoen daar nog bij willen zitten, zegt ook iets over hun. Van der Gijp voorop en zonnestraaltje Kieft er achter aan. Zitten er bij en durven niets te zeggen, lafaards.
Ik dacht: oh, leuk Beau op zondagavond, maar dat programma is echt 10 x niks! Stop met dat programma Beau!
Sinds hij Johan Derksen en René van der Gijp
heeft verraden komt de heer Genee enkel nog
met negatieve berichten in het nieuws. Ik snap
niet dat niemand deze man tegen zichzelf in
bescherming neemt. Hier helpt -mijns inziens-
enkel nog professionele hulp en ’n voorlopige
mediastop. Dat hier, Geneetisch gezien, iets
niet in orde is, is inmiddels wel heel duidelijk.
Ben het niet vaak eens met Genee maar hier scoort hij toch wel BINGO !!!BEAU slaagt ook hier weer in om een kutprogramma te maken Hij kan beter met een collecte bus ook angst de huizen gaan voor zwervers minkukels en ander mislukt tuig of een baan bij de voetselbank nemen
Luisteraars geven ook deze maand weer een vernietigend luistercijfer voor VI Radio. Slechtste middagshow van de Nederlandse radio. Wees er trots op, Judas Genee.
Met dit programma zie je de kijker als een kleuter klasje maakt niet uit wie het presenteert, mij hoeven ze niet te vragen ver beneden mijn niveau !!
En wat vind geweldenaar Wilfred van zichzelf?
En wat vindt die geweldenaar van z’n twee schunnige, platvloerse companen? Die altijd dezelfde mensen de grond intrappen.
2 witte ratten
eten elkaar op
dag Akwasi kijk uit
alleen akwasi is een poes dus oppassen ratten
Wilfred, Tja daar valt ook wel wat over te zeggen.Een buitengewoon irritant, narcistisch, betweterige druiloor. Wie het roddelen ook niet vreemd is. En dat heeft commentaar op Bau. Bovendien maakt Iedereen wel eens een blunder.Waarbij Genee zelf ook regelmatig van de partij is.
Hahaha die Wilfred met die 2 side knaapjes. Presenteren zelf de slechtstscorende ochtendshow met grappen waar ze alleen zelf om kunnen lachen en gaan dan een mening geven over een ander…Hahahaha…..hoe laag waren de kijkcijfers van VI gisteren ook alweer?
Die Wilfred. 😂🤣
Waarom denkt hij toch dat iedereen op zijn mening zit te wachten.
Genee is blijkbaar niet alleen het geweten van Hilversum maar nu ook de meester van de goede smaak. Laat me niet lachen. Want oh ja, wacht, daar heeft hij al z’n lachzakken voor. Beau durft tenminste ruiterlijk op z’n bek te gaan. Beau heeft ballen. Genee is een slang en een natuurlijke bewoner vaan de hilversumse slangenkuil.
A.s. zondag hooguit 450.000 kijkers mede door de quiz ervoor, zonder goede lead-in zouden er hooguit 300.000 overblijven. Ik denk dat Petertje na zondag gelijk al ingrijpt. Misschien gaat Humberto wel naar voren, kan om 9 uu best 800.000 halen, zit dan ook niet tegenover Op1. Misschien werkt RTL Exclusief beter op de late avond tegen half 11?
Ze zouden het zo moeten doen. Per direct de stekker uit RTL Exclusief. Gaat niet meer beter worden.
Zondag RTL4
20.00 Beat the champions
21.00 Crime Desk
22.00 Humberto
Maandag RTL5
20.30 De Verhulstjes (real-life soap van VIER over de fam. Verhulst.
Beau exclusief rond twaalf uur als we allemaal in bed liggen…
En waarom praten ze bij VI niet over voetbal maar ook over dingen die niet eens met voetbal te maken hebben..
Ja zoals ik al zei, TIJD TE VEEL, ik hoop dat de lockdown weer snel voorbij(pff denk het niet) maar mocht het weer zo zijn dat we weer wat meer mogen is die bemoeienissen met elkaar ook wel weer voorbij.. dat heet elkaar afzeiken terwijl je degene nog nooit ontmoet hebt, zo raar dit..
Jordy het worden een beetje oude seksistische mannetjes bij vi Veronica met Johan
voorop en er zit nog weleens zo een oude zak die commentaar op iedereen geen
Niet alleen Genee vond het slecht.
Twitter stond bol.
Wat zou Wilfred zijn ongelooflijke kut programma op 2 januari hebben gegeven? Een -8 waarschijnlijk. Want als je het over hemeltergend slecht hebt was dat het wel.
Misschien kunnen ze het eens worden met elkaar over Fidan hahahaha
Wilfred kan beter op zijn eigen VI gaan letten. Hele matige kijkcijfers wederom.
En is de onrust stoker en narcistische Johan trap erin en dombo renee lacht er hysterisch om
Dat VI duurt maar en duurt maar. Na de 2de onderbreking is echt de fut eruit. Einde verhaal zo.
Genee heeft altijd gelijk! Wen er maar aan.
Hij denkt zelf van wel. Hij gaat steeds gekker doen.
Mocht hij willen dat hij gelijk hebt.
En nu geeft WILFRED GENEE rapportcijfers aan zijn collega’s……
Het moet niet veel gekker worden.
🤣😂🤣Wat een over het paard getilde pias.
Ze hebben in deze corona tijd geen respect voor elkaar, omdat we teveel tijd hebben.. ik hoop dat dat snel voorbij is dan kunnen ze hun eigen ding weer doen, letten ze niet te veel op elkaar
Doordat we met zn allen in Corona zitten, letten we teveel op elkaar en vooral de BNers die normaal gesproken elkaar niet irriteren, doordat ze te veel tijd hebben, hebben nu ineens kritiek op elkaar, zodra corona “voorbij”is of de lockdown, dat we weer van alles mogen doen, zijn de irritaties ook wel voorbij. Het is een soort volwassen pesten.. Elkaar respecteren is wel het meeste wat je kunt doen in deze tijd. Niemand is perfect en zeker Genee niet