RTL 4 ontkent Voice-knokpartij: ‘Waar haalt Albert dit vandaan?!’
RTL 4 ontkent dat er achter de schermen van The Voice of Holland een vechtpartij heeft plaatsgevonden tussen Ali B en Waylon. De zender begrijpt niet waar Albert Verlinde dit vandaan haalt.
Albert Verlinde vertelde dinsdagavond in zijn programma Shownieuws in geuren, kleuren én in detail hoe Ali B en Waylon op het herentoilet van The Voice met elkaar geknokt zouden hebben. Ze zouden een inhoudelijke ruzie hebben gehad over het programma, maar volgens RTL 4 is het allemaal groteske onzin.
RTL boos op Albert
RTL begrijpt niet waarom Albert dit gerucht verspreidt, omdat het volgens de zender pertinent onwaar is. “Wij begrijpen niet waar Albert Verlinde dit verhaal vandaan haalt. De coaches van The Voice of Holland hebben weleens een stevige discussie met elkaar, ze hoeven het niet altijd eens te zijn”, zegt een woordvoerder tegen Shownieuws.
Die pittige discussies zijn zeer welkom, aldus RTL. “Dat houdt het ook interessant voor de kijker. Maar het is pertinent onwaar dat Ali en Waylon met elkaar op de vuist zijn gegaan.”
Coaches reageren niet
De coaches en andere betrokkenen bij The Voice reageren niet op verzoeken van de media. “De coaches en presentatoren van The Voice of Holland zijn niet beschikbaar voor interviews.”
Albert Verlinde gaf gisteren al aan te verwachten dat RTL dit gerucht zou ontkennen. “Mensen die erbij geweest zijn, gaan natuurlijk nooit zeggen dat ze mij hierover gesproken hebben, want het is een programma waarvan je blij bent dat je er werkt en je niet verklapt wat er achter de schermen gebeurt.”
Ach hij gaat de politiek in, daar liegen ze alles aan elkaar.Hij zal zich daar vast thuis voelen.
Had hij toch gelijk he en RTL niet… lekker bedrijfje uit Luxemburg weer…
Nou
Kwaajtong Albert verkregen uit zëer betrouwbare vrienden niveau Albert vrienden ik ben benieuwd hoelang je dit vol houd eens moet er iemand zijn die dit gedrag goed aanpakt zijn we gelijk van je verlost ,voor jou ook kun je eens ander echt werk gaan doen
Hij ha dus gewoon gelijk! Dus eigenlijk moet jij dus flink aangepakt worden?
Albert is klaar voor de politiek liegt en bedriegt de hele wereld bij elkaar! Waylon en Ali B hadden een discussie ( 2 heetgebakerde persoontjes) echter geen matpartij! Leg dat even uit bij Shownieuws want die gaan hier nl een eigen sensatie verhaal van maken🤮
Albert verlinden
In het uitgelekte filmpje was alleen Ali B. heetgebakerd.
Waylon bleef rustig in zijn stoel zitten.
Dit komt vast niet helemaal uit de lucht vallen, er zal heus wel iets gebeurd zijn. Logisch dat er ontkend en gezwegen wordt. Dit is met alles, altijd eerst ontkennen en dan afwachten hoeveel er verder nog bekend wordt (gemaakt).
We zien het wel, is ook niet van wereldbelang ;)
Zo is Albert uit cromvoirt…hij ziet overal klepels hangen maar weet niet waar de klokken zijn!!!
Tsja.. je gelooft dus direct wat rtl wil dat je te horen krijgt,..
Zijn duim?
Ja, mijn oom is nu mijn tante en mij neef, dat is een (valse) nicht.
mijn neef natuurlijk.
Natuurlijk ontkennen ze! Alsof Albert zoiets uit de duim zou zuigen. Volgens mij zat Albert er maar zelden naast met wat die de wereld in gooide..
Allemaal onzin.
Er is niks gebeurt.
In scène gezet opstootje.
Als kwalbert zich ermee bemoeit is het sowieso overdreven gedoe.
Iedereen mag doorlopen.
Ze weten nooit wat als je het vraagt, maar nu is het PERTINENT onwaar!
De vechters zwijgen. Dat zegt genoeg: het is dus gebeurd.
Ali heeft op zijn instagram een foto van hun met tekst don’t believe everything.
Het is toch wel duidelijk dat die een klik hebben.
Alleen is geen klik tussen Anouk en Jan (en eerder al met Marco en kleine)
Haha dus als Ali het op zijn instagram zet is het waar. 😂😂😂😂 weet niet onder welke steen jij hebt gelegen als je zegt dat ze duidelijk een klik hebben
albert verlinden …..zeikt iedereen af zolang ze niet van sbs6 of de vvd zijn,hij was de eerste met comentaar over de corona regels,maar sind hij door 300 rechtste frits hufnaggeltjes is gekozen voor de vvd in brabant is hij oro corona regels en is alles wat heb kabinet doet goed,iedereen is fout in zijn ogen alleen de sbs6 tokkies doen alles goed..
Klopt inderdaad, en deze site doet dat gretig aan mee. Ik mag de naam van deze site al niet meer noemen of ik word gecensureerd. Deze site is eigendom van John de Mol, zeiken alles af wat van RTL komt.
Heeft hij misschien gedroomd?
Je weet nooit wat daar gebeurd zolang mw grote bek coach is is het oppassen
Net gelezen dat die Ali B. Waylon op zijn gezicht geslagen heeft..
Het feit dat de betrokkenen niet willen reageren zegt toch wel iets.
Als het uit de duim zou zijn gezogen, ga je het in ieder geval ontkennen,
Juist.
Ali B heeft op de vermeende knokpartij gereageerd. „Geloof de leugens niet”, schrijft hij bij een foto van hem en Waylon op Instagram.
J’excuse j’excuse!
Is ontkent!
Op instagram en ad.
Of Albertje probeert weer eens te stoken met iets wat niet gebeurt is. Zal niet de eerste keer zijn dat Verlinden dit doet.
Al zou het zo zijn dan hoeft albert verlinden niet naar buiten te brengen sensatie bak
Jij bent Albert’s baas niet. Ga jij niet over. It’s a free country.
Daar heeft jellie wolf gelijk in
Nepnieuws.
Aandachttrekkerij.
Steeds minder kijkers voor de Voice.
Zelfs de Slimste Mens trekt al meer kijkers.
Damn… hoe dom is jouw redenatie. Lees het nog eens na. De concurrent beweert dit, niet rtl. Dus hoezo is dit aandachttrekkerij voor de kijkcijfers? 🤦🏻♂️
Onno Hoezzzzz is gewoon een Talpa trol
Ach nee weer zo’n Talpa trol, hoeveel heeft John jou betaald
Die roddeltante Verlinde moet eens naar zichzelf kijken,
Laat hem maar roddelen over het nieuws van Hart van Nederland, alles word uit die duimen gezogen, klopt helemaal niks van, ook de polls zijn verzonnen.
Al zouden de coaches trammelant hebben,hebben andere zich niet mee te bemoeien.Het zal allemaal wel mee vallen.
RTL wil ook Sperrzeit. En mensen met armbanden die aan de deur bonken met Aufmachen, om te zien hoeveel mensen in een huis zitten.
Het gedrag waar De Telegaaf ook iets mee had.
Hoeveel mol is John de Mol eigenlijk? Wel eng dat onze hele informatievoorziening in handen is van slechts een paar Brussel adorerende fascisten en een mol (?)
Je bent ziek in je hoofd. Man, man, man…
Én de Volkskrant!😉
Het is ook ongeloofwaardig omdat de kandidaten niet zelf kiezen bij welke coach ze komen. Dat doet de redactie. Je zou denken dat Albert dit wel snapt?
Zo af en toe laten de coaches door het stellen van bepaalde vragen aan sommige kandidaten doorschemeren, dat ze tevoren meer informatie over de kandidaten hebben gekregen, want het lijkt me sterk dat het alleen maar een kwestie van intuïtie is. Dan is het ook voor te stellen, dat u gelijk hebt en dat de kandidaten tevoren al beluisterd zijn en de coaches samen met de samenstellers van het programma de “buit” hebben verdeeld. Toen Anouk helemaal los ging op een vrouwelijke kandidaat, zal er tevoren ook wel iets voorgevallen zijn, want de toeval waar Anouk aan leed, kwam als een donderslag bij heldere hemel. Er was in het programma zelf geen enkele aanleiding toe. Dus moet er tevoren al geen klik geweest zijn.
Ik denk niet dat Anouk daar wel of geen klik van te voren voor nodig heeft. Lil l ul misschien, maar die is opgetyft
Zeker hebben de coaches enige informatie over de kandidaten. Hun stem hebben ze nog niet gehoord.
Was het wel knokken?was het geen triootje met Kwallie?
Wat een ontkenners zooitje bij RTL
Jij weet precies wat er gebeurd is?
Jij wel dan?
NEEN en Albert wel.
Nee, ik ook niet, maar ik geef ook geen oordeel. Jij gaat gelijk weer tegen rtl tekeer terwijl je niet weet wat er gebeurd is.
Onderbouwen AUB
Want Albert weet alles natuurlijk…
Die man heeft toch geen enkele vorm van invloed meer sinds hij is gestopt bij Boulevard en zich had gebonden aan het gedoemde 6 Inside
Onderbouwen AUB
Of zouden mensen het kunnen onderbouwen….. Wordt toch gecensureerd….. Uit ervaring.
Kwalbert
Dat woordje kennen we onderhand.
Albert heeft maar weer eens de klok horen luiden, maar weet niet waar de klepel hangt. (Onjuiste) verhalen de wereld in helpen en andere mensen beschadigen, daar is hij uitermate goed in.
Nou je zou ondertussen moeten weten dat sinds Henk van der Meijden begon met showbizz nieuwsberichten, elke keer naar voren kwam dat de showbizz figuren zelf contact met hem, Albert en welk show bizz programma dan ook opnamen
Dit is wat je noemt een echte talenten”JACHT”
Ordinaire roddelnicht.
Wat heeft zijn geaarheid met iets te maken?
Albert rioolrat.