‘Gerard Joling écht naar Almere om liefje Raymond Mens te doen!’
Gerard Joling is écht naar Almere afgereisd om daar het liefje van Raymond Mens te doen, denkt de tandarts van Valentijn Driessen. “Die hebben het gedaan met elkaar. Die is geweest. Die is langsgeweest.”
© SBS, Instagram Het zorgde voor verbazing bij zijn collega’s van Vandaag Inside: de verhuizing van Raymond Mens en zijn vriend – óók Raymond – van het bruisende Haarlem naar het rustige Almere. Daar wonen ze nu lekker een beetje buiten de drukte en zonder al te nieuwsgierige buren. En, zo blijkt nu: vooral alle ruimte om ongestoord hun gang te gaan…
‘Altijd zin!’
Gerard Joling heeft verklapt dat Raymond een nogal hitsige vriend thuis heeft zitten. “Ik heb het laatst met hem over seks gehad hier, het was na de uitzending, en toen zeg ik tegen hem: ‘Heb je een vriend? Nou, laat eens zien.’ Een hele knappe jongen”, vertelt hij aan de bar van Vandaag Inside.
Raymond daarop: “Zeker, zeker, zeker.”
Gerard: “Ik zeg: ‘Nou, poeh, daar zou ik wel een keer, hè…’ Toen zegt hij: ‘Je kan er zo heen, want hij heeft altijd zin in seks en ik heb er niet zoveel zin in, want ik ben altijd weg!’”
Raymond: “Klopt. Dat klopt.”
De dag erna
René van der Gijp vindt het hilarisch. “Hahaha. Ik geloof niet dat het de bedoeling was, Gerard, dat jij dat ging vertellen hier!”
Gerard: “Ik heb het al gedaan.”
Raymond: “Sterker nog: de dag erna was hij er!”
Gerard: “Ik zeg altijd maar zo: je moet de pony laten grazen! Het was om de hoek! Almere! Wat wil je nou nog meer?”
Raymond: “Ja, hij zegt: ‘Het lag op de route’, dus hij is meteen langs gereden.”
Gerard: “Ja, dit zijn geen grappen!”
‘Het is écht!’
Johan Derksen bespreekt een dag later in VI, gisterenavond dus, dat dit volgens hem écht gebeurd is. “Had jij niet het idee dat Gerard meende dat hij écht wat had gehad met die vriend van Raymond?”
Tafelgast Valentijn Driessen daarop: “Nou, zeker. Ik was bij mijn tandarts, tandarts Kees, en die zei ook: ‘Die hebben het gedaan met elkaar. Die is geweest. Die is langs geweest.’”
Johan: “Dat schijnt een bloedgeile jongen te zijn uit Noorwegen, hè?”
Valentijn: “Ja, een jonge jongen.”
Vriend boos
Wilfred Genee vraagt zich vooral af of de vriend van Raymond nu niet boos is. “Ik zei: ‘Denk je dat je vriend dit leuk vindt, dat dit allemaal gezegd werd?’ Hij zegt: ‘Nee, maar hij hoort het toch niet, want hij kan het niet verstaan.’ Ik zei: ‘Inmiddels weet iedereen dit, dus er zal inmiddels wel iemand tegen hem begonnen zijn hoe het allemaal zit.’”
Valentijn verbaasd: “Ja, want hij gaat toch ook naar de supermarkt of de tandarts?!”