Na keiharde sneer: kleindochter Henny Huisman geeft tv-interview

Vlak voor kerst speelde er echt een heel lelijk relletje rond Henny Huisman. Hij werd in de media frontaal aangevallen door zijn kleindochter Emma la Croix. Is zij inmiddels al onterfd?

Henny Huisman en Emma la Croix © SBS

Henny Huisman (74) is ongetwijfeld een heel aardige man — dat zegt iedereen altijd — maar die gretigheid om weer terug te keren op televisie breekt hem soms echt op. Hij zat vorig jaar de hele tijd met een soapserie over zijn leven te leuren, maar niemand wil natuurlijk kijken naar een uitgerangeerde tv-presentator uit de jaren negentig.

Woeste Emma

Wie Henny echter de schuld gaf van het uitblijven van groen licht uit Hilversum? Zijn kleindochter Emma la Croix. Die arme meid werd er helemaal uit het niks bij gehaald door Henny als excuus waarom hij zélf de stekker uit de soap zou hebben getrokken. “Door een aantal gebeurtenissen is ze een beetje in de war en dat willen we graag privé houden.”

Oftewel: het zou niet aan Henny en zijn wanhopige imago liggen, maar aan de mentale problemen van zijn kleindochter. En dat schoot bij haar in het verkeerde keelgat. “Er wordt geïnsinueerd dat de serie niet doorgaat omdat mijn opa ‘een beslissing uit liefde voor de familie heeft gemaakt’, met betrekking tot mijn mentale gezondheid”, krijste ze op Insta.

Hoe gaat het nu?

Hoe gaat het inmiddels tussen beide partijen? Emma stond gisteren op een rode loper — daar is zij kennelijk ook al bekend genoeg voor — en werd ernaar gevraagd door Shownieuws. “Hoe is de band tussen jou en je opa op dit moment?”

Emma: “Nou, we hebben geen ruzie. Nee, dat wordt er gezegd, maar wat mij betreft is er geen ruzie. Het enige is dat ik iets wilde corrigeren wat gezegd was en niet klopte. Het is gewoon een heel lieve opa. Hij is er nog steeds voor mijn kinderen. Hij is een heel leuke overgrootopa, dus daar ben ik gewoon heel blij mee.”

Speaking terms

Huh? Dit klinkt niet juicy. De Shownieuws-verslaggeefster dringt aan: “Maar jullie zijn wel on speaking terms?”

Emma: “Ja, ik zag hem vrijdag.”

De SBS-stookster: “Maar is de band nog steeds zo hecht als die altijd was of zijn jullie wel iets meer uit elkaar gegroeid nu?”

Emma: “We zijn misschien wat meer uit elkaar op het moment, maar de basis is houden van en dat gaat niet zo makkelijk stuk.”

‘Begrijpt hij het?’

De Shownieuws-reporter blijft proberen. “Maar begrijpt hij jou ook waarom je dit zo hebt gezegd?”

Emma: “O, daar hebben we het niet over gehad.”

De reporter: “Dat is gewoon helemaal klaar, zeg maar? Hij heeft natuurlijk gezegd dat door jouw psychische problemen de reallifesoap niet door kon gaan, maar daar hebben jullie het niet meer over gehad?”

Emma: “Eh, nee, daar hebben we het niet meer over gehad. Ik ga binnenkort wel wat meer vertellen over wat er nou daadwerkelijk aan de hand is met mij en wat er gebeurd is.”

Ooit weer goed?

Shownieuws wil iets meer horen. “Komt het ooit weer helemaal goed tussen jullie zoals het was?”

Emma: “Ik zeg altijd: ‘Iedereen die zoveel om mijn kinderen geeft en zoveel voor ze doet, daar kun je alleen maar heel veel van houden.’”

De verslaggeefster: “Dus dat doe jij ook?”

Emma besluit op de première van Verliefd op Curaçao: “Dat doe ik ook. Natuurlijk. Uiteraard.”

Lief

Privé-baas Evert Santegoeds is tevreden. “Ze praat wel met liefde over haar opa en dat lijkt me ook meer dan terecht, want Henny is natuurlijk een enorme goedzak. Maar ja, het hart op de tong en dan zegt hij wel eens wat.”

“Vanavond had hij daar geen last van. We hebben uitgebreid geprobeerd om hem te pakken te krijgen, maar Henny is vooral verliefd op Bonaire. Ik geloof dat hij daar zit op dit moment.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Wie is volgens u het lastigste familielid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen