Angela de Jong kraakt realityserie Mike en Monique nú al af: ‘Nep!’
Angela de Jong heeft bij voorbaat al geen zin in een realityserie over Mike en Monique Hansler, bekend van Winter Vol Liefde. Het gerucht gaat dat ze een pilot hebben opgenomen. “In scène gezet!”

Het waren veruit de spraakmakendste deelnemers aan het afgelopen seizoen van de RTL 4-hit Winter Vol Liefde: de volgzame Mike Hansler en zijn dominante moeder Monique Hansler. Hij is ervandoor gegaan met kandidate Denise, en mama Mo heeft een bril gejat van kandidate Antine. En nu zou er een realityserie in het verschiet liggen.
Mike, Mo en Denise
Mediajournalist Dennis Jansen stipt het aan in de AD Media Podcast. Daarin vraagt hij aan zijn beroemde collega Angela de Jong: “Zou jij naar een realityserie kijken van Mike, Mo en Denise?”
Angela: “Ja, daar zou ik wel naar kijken.”
Dennis: “Het gerucht gaat dat zij een pilot hebben opgenomen.”
Angela: “Ja, ik zou er wel naar kijken, maar ik vraag me altijd wel af of het nou echt leuk wordt. Dat vraag ik me echt af.”
‘Even bellen?’
Dennis vindt het veelzeggend dat hij tijdens zijn research op een muur van verzet stuit. “Nou, ik had Mike een appje gestuurd van: ‘Kunnen we even bellen?’ Ik had hem eerst gebeld, maar ja, mensen nemen natuurlijk niet op, dat snap ik ook wel. Ik had hem dus geappt van: ‘Mike, kunnen we even bellen?’ Hij zegt: ‘Waar gaat het over?’”
“Ik zei: ‘Ik hoorde dat jullie een pilot hebben opgenomen voor een reality- of docureeks ofzo.’ Nooit meer iets gehoord. Hahaha.”
‘Zegt genoeg’
Podcasthost Manuel Venderbos ziet dat als een bevestiging. “Dat zegt genoeg dan toch?”
Dennis: “Nou ja, dat weet ik niet. Ik heb Talpa ook gebeld, en RTL belde net op. Die wisten ook van niks. We gaan het zien. Talpa kan ook niks bevestigen, zeiden ze.”
Angela: “Het kan wel. Ik neem aan dat RTL de eerste aangewezen is om dit uit te zenden.”
In scène gezet
Dennis heeft begrepen dat RTL hierin geen partij is. “Die weten van niks. Ik had ook een producent gebeld en geappt enzo, maar die nemen ook niet op en reageren niet op appjes.”
Angela ziet een soap over Mike, Mo en Denise nú al niet zitten. Ze vreest dat het net zo nep gaat zijn als de realityserie van André Hazes jr. en Mart Hoogkamer. “Natuurlijk ga je één keer kijken, maar we weten inmiddels wel dat er een hoop in scène is gezet.”