Monique Hansler wil Mike’s exen nooit meer bij Shownieuws zien

Monique Hansler ergert zich eraan dat de ex-geliefden van haar zoon Mike Hansler continu opduiken aan de desk van Shownieuws. Ze wil dat het stopt en snel ook. “Ze willen veel volgers krijgen!”

Monique Hansler en Antine Algra © SBS

De redactie van Shownieuws is er gek op: de exen van Mike Hansler. Om de avond zit er weer een ander aan de desk om te klagen over Mike of diens beruchte moeder Monique Hansler. Antine Algra, zijn eerste Winter Vol Liefde-ex, zit er echt om de haverklap, maar ook zijn laatste ex Denise van der Laan heeft er nu zitting genomen.

‘Ze willen volgers!’

Monique is er echt goed klaar mee. Ze begrijpt niet waarom Shownieuws zo’n interesse heeft in die meiden. “Het is misschien raar dat ik het zeg, maar ik denk dat zij het gewoon niet kan loslaten”, zegt ze in de Party. “Die meiden zijn influencers. Ze willen veel volgers krijgen en heel graag op tv komen.”

Ze vervolgt: “Dus dan schuiven ze aan bij Shownieuws en waar ze maar kunnen zitten, daar gaan ze zitten. Dan denk ik: als jij helemaal uit Friesland iedere keer daarheen moet om over Winter Vol Liefde te praten… En dan gaat het ook weer over ons. Over Monique, over die appjes… Mijn telefoon staat vol. Ik heb alles bewaard.”

Hartzeer

Antine stelt dat ze Monique elke ochtend moest appen, maar dat ze daar niet altijd zin in had. “Ik heb alles wat zij mij heeft geschreven en ingesproken. Tuurlijk heb ik haar weleens geappt, maar niet zo overdreven als zij nu beweert”, zegt Mo.

Toch heeft Denise dat verhaal bevestigd; ook zij stelt dat Monique veelvuldig appcontact eist met haar schoondochter. Mo besluit: “Die meiden hebben gewoon hartzeer. En die denken: stel je voor dat de Hanslers dadelijk doorgaan met iets, dat had ik ook wel gewild. Ja, dat denk ik.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Monique Hansler: blijvertje of daar is de gimmick snel van af?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen