Zucht: zoontje Jeroen van der Boom promoot single in Shownieuws

Jeroen van der Boom pusht zijn 18-jarige zoontje Luuk voor de zoveelste keer naar binnen bij Shownieuws. Ditmaal mag hij er vertellen over zijn nieuwe single. “Dit is zooo leuk, superleuk!!”

Jeroen van der Boom en zoontje © SBS

Shownieuws kan zich langzaamaan wel omdopen tot Nepobaby TV. Werkelijk élke bekende Nederlander die een zoontje of dochtertje te pushen heeft, kan aan de bel trekken bij de hoofdredacteur voor een eigen item. Als toetje krijgt die BN’er er dan ook nog jubelende deskplakkers bij: “Ohhh, wat leuk! Wat geweldig! Wat doet hij/zij het goed!”

Tenenkrommend

Het is tenenkrommend en het is verbazingwekkend dat Shownieuws denkt dat de kijker dit niet door heeft. Gisteren kreeg die opnieuw het 18-jarige zoontje van Jeroen van der Boom voorgeschoteld: Luuk. Papa zit er een paar keer per jaar aan de desk, gaat mede over het persbeleid van De Toppers, dus die heeft daar wel wat in de melk te brokkelen.

Leuk voor zoontje Luuk, want die wil helemaal geen gewone baan tussen de pindakaaspotten of de afwas. Nee, Luuk wil net als papa allemaal liedjes zingen. En dus regelt hij af en toe een leuk Shownieuws-item via zijn vader. We zagen hem daar vijf jaar geleden voor het eerst voorbij paraderen, maar een doorbraak blijft uit, dus ze blijven het proberen.

‘Hij is pas 18 jaar!’

Presentatrice Airen Mylene doet echt haar best voor Jeroen. “Hij is pas 18 jaar, megapopulair op TikTok en brengt vandaag zijn nieuwste single Avond van je Leven uit”, klinkt het.

Zijn nieuwste single… Nou, het is goed dat ze het erbij zegt, want die andere singles waren ons ontgaan. En megapopulair op TikTok? Die knul heeft 35 duizend volgers. Zelfs Yvonne Coldeweijer heeft er nog twintig keer zoveel en die zien we tegenwoordig alleen nog maar een paar keer per week een handtas omhoog houden.

Op het Leidseplein

Hoe dan ook: Luuk heeft een nieuw liedje ingezongen en die gepresenteerd in het café van Lil Kleine. “Ik moet zeggen: dit was wel echt de avond van míjn leven, want het was zó druk in ’t Lammetje. M’n vrienden waren er ook, m’n vader was er ook, m’n broer, dus het was wel geweldig om het liedje waar ik zo lang heb gewerkt op het Leidseplein te horen.”

“Dit liedje heb ik helemaal zelf geschreven. De vorige heb ik dan met anderen geschreven, ook wel tof, maar het voelt wel vet dat je nu echt iets hebt dat je helemaal zelf hebt gemaakt. Het is heel cliché, maar mijn grootste droom is natuurlijk een eigen show. Om mijn hele leven lang op het podium staan en dat mensen mijn muziek meezingen.”

‘Leuk om te zien!’

De instart is afgelopen; nu door naar de jubelende Shownieuws-deskundigen. “Jaaaa, leuk, leuk om te zien!”, aldus Airen.

BN’er-fotograaf William Rutten: “Superleuk.”

Airen: “We hoorden hier aan tafel alleen maar zeggen: leuke jongen is het.”

William: “Het is toch een sympathiek joch? Het is toch heerlijk om te zien? En een supergoed plaatje ook.”

Nepobaby’s

Bart Ettekoven is ook positief. Hij denkt dat het nieuwe plaatje goed zal liggen bij de massa. “Ja, heel commercieel.”

Dan worden de ‘carrières’ van een aantal andere nepobaby’s besproken, waaronder die van Danny Froger (bekend van zijn optredens tussen de kledinghangers), Sem van Dijk (bekend van rappen met een accent alsof hij het Nigtevechtse neefje van Ali B is) en Jada Borsato (bekend van het photoshoppen van haar Instagram-selfies).

Airen: “Wat leuk om te zien allemaal.”

Superleuk.

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Zoontje Jeroen van der Boom voor de camera van Shownieuws. Vriendendienst?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen