Belinda Meuldijk-basher heeft nu ruzie met Jet de Nijs: ‘Kláár!’

Belinda Meuldijk-basher Martijn van den Bergh heeft nu ruzie met de huidige vrouw van Rob de Nijs: Jet de Nijs, voorheen bekend als Henriëtte Koetschruiter. “We hebben geen contact meer.”

Jet de Nijs, Martijn van den Bergh en Belinda Meuldijk © SBS, YouTube, Instagram

Jet de Nijs, de vrouw van Rob de Nijs, heeft ooit iets héél gemeens geflikt bij zijn ex-vrouw Belinda Meuldijk. Zij heeft in 2007 samen met Rob foto’s gemaakt van het verontreinigde huis van Belinda en die via haar toenmalige beste vriend Martijn van den Bergh doorgespeeld aan weekblad Privé. En Evert Santegoeds? Die publiceerde het allemaal gretig.

Geen contact meer

‘Rattengate’, werd die rel genoemd. Men mag zelf invullen of dat over Belinda’s vieze huis of Jets smerige streek gaat. Later betuigde Jet spijt: “Ik hoorde dat Martijn van den Bergh de foto’s aan Privé had doorgespeeld. Ik heb dat niet voorkomen, terwijl ik Evert Santegoeds had moeten bellen om publicatie van de foto’s tegen te houden.”

Ehh, Jet ‘heeft dat gehoord’? Jet heeft die opdracht gegeven! Martijn, die jaren en jaren geleden homeshopping-tv presenteerde, naaide Belinda en voelt zich nu genaaid door Jet. “Ik heb geen contact meer met haar”, zegt hij in de nieuwste Story.

Nooit vergeven

Martijn is helemaal klaar met die valse Jet. “Jet heeft ontkend dat ze die foto’s aan mij heeft gegeven met het verzoek deze te lekken. Zij liet mij overal voor opdraaien. Dat heb ik haar nooit vergeven. Maar ik denk dat Jet intussen haar lesje ook wel heeft geleerd.”

Hij vervolgt: “Met Belinda heb ik nog wel contact gehad. Ik vind haar een heel mooie en creatieve vrouw met veel humor. Ik ben blij dat ik haar heb leren kennen.”

Niet welkom

Belinda, met wie Rob twee zoons kreeg, was laatst ook niet welkom bij de première over zijn leven. Komt natuurlijk bij die Jet vandaan, maar zelf verschuilt ze zich achter Joop van den Ende. Die heeft het enorm achter d’r ellebogen. “Joop was geloof ik wel bang dat het zou afleiden van de voorstelling en het verhaal daarvan”, zegt ze.

Lees: Jet was bang dat Belinda haar schijnwerpers zou stelen; zij tolereert maar één mevrouw De Nijs. Dat bevestigt een familielid van Belinda: “Henriette is echt de laatste die haar best zou doen voor Belinda’s aanwezigheid, het hoofddoel is altijd geweest dat alle shine naar haar gaat.”

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen