Jeroen Snel haalt live op televisie uit naar Meilandjes: ‘Niet zo leuk’

Jeroen Snel, de royaltyfan van RTL Boulevard, deelt een sneer uit aan de Meilandjes. Volgens de tv-familie zelf is er geen sprake van een Meiland-overkill, maar daar denkt Jeroen anders over.

Martien Meiland en Jeroen Snel © RTL

Het is natuurlijk alláng niet authentiek meer, maar toch scoren de Meilandjes nog altijd hartstikke goed op SBS 6. Critici roepen vaak dat er sprake is van een absolute Meiland-overkill, maar dat valt niet te rijmen met hun hoge kijkcijfers. Er wordt dan wel weer massaal gezucht en gesteund nu de Meilandjes een heuse bioscoopfilm aankondigen.

‘Houdt niet op’

Zelf denkt Martien Meiland dat het een groot succes wordt — hij merkt niets van een zogenaamde Meiland-overkill. “Het houdt niet op, niet vanzelf. Deze familie heeft het uitmelken uitgevonden. Geef ze geen ongelijk, want het gaat nog steeds heel goed”, zegt showkenner Aran Bade daarover aan de desk van RTL Boulevard.

Die bioscoopfilm is wel te veel van het goede, vindt Aran. “Er wordt veel gezucht nu ook thuis op de bank, denk ik wel, van: moeten we daar naartoe? You love them or you hate them. Er zijn heel veel mensen… We hadden het er van tevoren even over met Jeroen Snel, die zei: ‘Hoe kán dit nou weer?’”

Jeroen sneert

Jeroen heeft backstage dus zijn ongenoegen geuit over de Meilandjes en dat durft hij ook als de camera’s aan staan. “Ja, ik vind de serie niet zo leuk meer. Ik heb van de week gekeken, waren ze op Jersey, en dan gaan ze dáár weer een huis zoeken… Het is allemaal zo makkelijk geworden.”

De Meilandjes-soap valt hem tegenwoordig vies tegen. Het nodigt hem in elk geval niet uit om hen op het grote doek te gaan bekijken. “Ik vind het fantastische mensen hoor, daar niet van, maar om daar nou voor naar de bioscoop te gaan…”

Grote vraag

Aran vraagt zich ten zeerste af of die bioscoopfilm wel een kassucces wordt. “Ja, dat is de grote vraag: wie gaat daarheen? Er kijken nog wel 1,2 miljoen mensen naar die serie.”

Miljuschka Witzenhausen, die in de lente te gast was in Chateau Meiland VIPS, roept aan het eind van het item hysterisch: “Ik ga overal heen en ik ga alles kijken! Ik vind het allemaal fantastisch! Heerlijk!”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Overspelen de Meilandjes hun hand met een bioscoopfilm?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Moet Natacha Harlequin een tweede kans krijgen op tv?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen