‘Yvonne Coldeweijer heeft eigen graf gegraven met die betaalmuur’
Rob Goossens denkt dat Yvonne Coldeweijer met het optrekken van een betaalmuur haar eigen graf heeft gegraven. “Haar spionnen dachten daardoor: zoek het maar lekker uit!”
© RTL Ze was al enige tijd veel minder actief, dus de schok was gisteren niet zo groot toen Yvonne Coldeweijer bekendmaakte dat ze stopt met juice. Het is desalniettemin toch een momentje: eigenhandig wist ze het ingedutte Nederlandse showmedialandschap op te schudden en het BN’er-knuffelende Boulevard en Shownieuws op scherp te zetten.
Juice opgedroogd
Yvonne stelt dat de juice is opgedroogd, maar ze had bij gebrek aan sap altijd door kunnen gaan als vlijmscherpe showbizzcommentator. Daar heeft ze echter niet voor gekozen. Hoe heeft het opeens zo snel kunnen gaan?
Het komt waarschijnlijk door de betaalmuur die Yvonne in de lente optrok, aldus mediakenner Rob Goossens aan de desk van RTL Boulevard. “Ik denk inderdaad dat de juice wel is opgedroogd, maar dat heeft er ook mee te maken dat ze natuurlijk achter een betaalmuur is gaan zitten.”
Afgehaakte spionnen
Door die stap is Yvonne opeens teruggevallen naar een paar duizend volgers. “En hiervoor had ze, nou wat was het, 750 duizend spionnen die haar gratis volgden en in ruil daarvoor ook nieuwtjes gaven. Ja, die mensen dachten toen ze achter de betaalmuur ging, van: ja, zoek het lekker uit, wij sturen onze informatie wel naar anderen”, aldus Rob.
“Dus nogal wiedes dat de juice die dan bij haar binnenkomt ook opdroogt. Maar in alle eerlijkheid: ik had het idee dat het haar al een beetje begon te vervelen en dat het haar misschien ook niet zo gek uitkomt en dat ze zich nu onder andere op interieur kan gaan richten”, besluit de tv-kenner, wijzend op de ietwat saaie stories die Yvonne nu plaatst.
Talitha blij
Eén ding is zeker: de BN’ers zullen blij zijn met het afhaken van zo’n meedogenloze stem in het showbizzdomein. Talitha Muusse, die een vijandige verstandhouding had met Yvonne, is in haar nopjes. “🙌🏽”, schrijft ze op X.
Opiniesite GeenStijl vindt het juist jammer. “We vonden ‘r wel cool. Veeeeel leuker dan al die belegen en vileine trutten als Evert Santegoeds en de hypocriete, en vreselijke, tafel vol onderkruipers van Shownieuws.”