Katja Schuurman pissig op Marieke Elsinga: ‘Voor de bus gegooid’

Katja Schuurman is niet blij met Marieke Elsinga. De actrice maakte een gênant foutje in een afscheidsfilmpje voor de Qmusic-ster en geeft Marieke daar nu mede de schuld van. ‘Ze heeft me keihard voor de bus gegooid!’

Katja Schuurman en Marieke Elsinga © SBS

Marieke Elsinga nam afgelopen week na acht jaar afscheid van de ochtendshow die ze samen met Mattie Valk presenteert op Qmusic. Allerlei bekende Nederlanders namen voor die gelegenheid een boodschap op, onder wie Katja Schuurman. Alleen had zij kennelijk niet helemaal begrepen wíé er eigenlijk afscheid nam.

Lieve Mattie

Katja richtte haar boodschap namelijk volledig tot Marieke’s achterblijvende collega. “Lieve Mattie, jij gaat stoppen met de ochtendshow. Echt een icoon van de Nederlandse ochtendshows gaat verdwijnen en dat is natuurlijk, ik kan me voorstellen vooral voor jou, met een dubbel gevoel.”

Ze wenste Mattie vervolgens het allerbeste. “Ik wens je alle liefde en ik hoop je snel weer te zien.” Het leverde in de Qmusic-studio uiteraard de nodige hilariteit op. Mattie kon er smakelijk om lachen: hij is namelijk helemaal niet van plan om te vertrekken.

Rommelig appje

Katja zat gisteren aan tafel bij Renze en werd daar met haar blunder geconfronteerd. Ze wijst erop dat ze ontzettend druk is en vindt dat Marieke haar ook wel wat duidelijker had kunnen informeren. “Marieke zegt: ‘Kan je alsjeblieft even iets inspreken?’ Een heel rommelig appje, van: ‘Ja, ik wil er niet te veel aandacht aan besteden’, blablabla.”

De actrice had aanvankelijk niet gereageerd. “Toen kreeg ik nog een appje en nog een appje. Ik zit in opnames, ik ben met een heleboel andere dingen bezig en ik denk: oh ja, nog voor dat afscheidsfilmpje voor Marieke… In plaats dat ze even zegt: ‘Nee, het was voor mij!’”

Gênant gebeuren

Renze Klamer vraagt of Marieke haar dan in elk geval na de opname heeft verteld dat ze de verkeerde persoon had toegesproken. Dat blijkt ook niet te zijn gebeurd.

“Nee, ze stuurde het linkje door en ik denk: ik hoef dit gênante gebeuren niet te zien, maar dankjewel!”

Voor de bus

Renze concludeert lachend dat Marieke haar daarmee eigenlijk gewoon voor de bus heeft gegooid. Katja kan zich daar wel in vinden.

“Ze heeft me keihard voor de bus gegooid. Dankjewel, Marieke!”

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Tina Nijkamp makkelijk kritiek zou uiten op Vandaag Inside?

Tussenstand

Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen