Claudia de Breij neemt Gordon te grazen: ‘Ja, ik ga liedje zingen’
Claudia de Breij gaat Gordon te grazen nemen in haar oudejaarsconference. De cabaretière heeft zelfs een liedje over hem geschreven dat ze zal opvoeren voor haar miljoenen kijkers op NPO 1.
© RTL Het is de meest wispelturige BN’er die er rondloopt: Gordon. Dan begint hij weer een YouTube-kanaal, dan weer niet. Dan maakt hij weer een ochtendshow, dan weer niet. Om de paar maanden voelt hij zich ‘beter dan ooit’ en maakt hij weer ‘een nieuwe start’. Hoe kijkt Claudia de Breij daarnaar? Nou, dat gaat ze op oudejaarsavond onthullen.
Inspiratiebron
Claudia is druk met de voorbereidingen van haar oudejaarsconference en ze is voornemens om Goor flink te grazen te nemen. “Boulevard is altijd mijn inspiratiebron. Hahaha”, lacht ze voor de camera van RTL Boulevard.
Volgens de comédienne staat een heel groot van haar conference al. “Het jaar is nog niet klaar en de oudejaars ook niet, maar de helft hebben we wel gecoverd, ja.”
Liedje over Goor
Eén ding wil Claudia alvast verklappen. “Onder andere, en dat zullen jullie bij Boulevard denk ik wel waarderen, is mijn ontdekking dat ik veel meer met Gordon overeenkomstig heb, dat ik veel meer lijk op Gordon, dan ik wist. Er zit dus een nummer in: Je Suis Gordon, en dat meen ik.”
Tv-kenner Rob Goossens enthousiast aan de desk: “Ik ben nu al benieuwd. Ik ga het voor oudejaarsavond alvast in de agenda zetten.”