Ook Humberto Tan blijft Renze Klamer bashen: maat vol voor RTL?

Niet alleen Beau van Erven Dorens, maar ook Humberto Tan gaat door met het moedwillig beschadigen van directe collega Renze Klamer. Wanneer is de maat vol voor de RTL-top?

Renze Klamer en Humberto Tan © RTL

Het is ongekend dat RTL 4 toestaat dat Beau van Erven Dorens en Humberto Tan aan de lopende band hun directe collega Renze Klamer bashen. Zijn nieuwe talkshow is nog niet begonnen of er zit al een smet op, en dat is wel het láátste dat de zender kan gebruiken. Sterker nog: Beau en Humberto zijn een serieus pr-risico geworden voor RTL.

‘Punt!’

Na al die zeurcolumns van Beau, begint nu ook Humberto te klagen over het feit dat zijn mislukte talkshow RTL Tonight moet plaatsmaken voor Renze. “Natuurlijk kan je het oneens zijn met het programma, maar stap er dan niet in! Punt! Stap er niet in! Waarom stap je erin? Dit kan je allemaal voorzien!”, roept hij in de Lightless Lounge.

Hij vervolgt: “Én als je kan meepraten, meedenken en meebeslissen, wat allemaal gebeurd is, en vervolgens zeg je tijdens de rit: ‘Adios’, ja, dat is heel raar.”

Wrokje

Probeerde Renze volgens hem zijn verantwoordelijkheid te ontlopen? “Geen idee”, zegt hij. “Ik probeer zo weinig mogelijk over anderen te praten.”

Gastvrouw Nikkie de Jager: “Ik voel wel dat er een bepaald wrokje zit.”

Humberto :”Je kunt het toch van tevoren bekijken? Je weet toch wat er aan de hand is?”

Nikkie: “Want diegene krijgt nu wel de show.”

Humberto: “Ja, ja, ja, ja, dat is…”

Knagen

Nikkie geeft Humberto een voorzetje. “Dat moet knagen.”

Humberto: “Natuurlijk, natuurlijk. Loyaliteit wordt bestraft. Natuurlijk. Het is zo. Beau en ik zitten wat dat betreft op dezelfde lijn. Dan zeggen ze: ‘Jullie zijn jankerds’, en weet ik veel…”

Beau en hij hebben volgehouden tot het eind. “Op verzoek van de zender, hè? Niet op eigen verzoek.”

Hoe komt Humberto hier nu uit? “Dat is de vraag. Daar gaan we de komende maanden over praten.”

Wat vindt Tina?

Wat vindt Tina Nijkamp ervan? De tv-autoriteit schrijft op haar analysekanaal: “Opvallend genoeg haalt hij net als Beau niet uit naar de RTL-top, terwijl die deze waardeloze talkshow besteld hebben. Zo raar dat Beau en Humberto het meest boos zijn op diegene die juist als eerste door had dat het een flutformat was.”

Ze vindt dat de RTL-top een serieuze waarschuwing moet uitdelen aan Beau en Humberto. “Ja, leiding moet nu denk ik wel gaan ingrijpen. Dit duurt te lang nu. Berokkent ook de nieuwe talkshow schade zo.”

Fragment

Het fragment:

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Vindt u dat Beau en Humberto op non-actief moeten?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen