Shownieuws: ‘Donald Trump stelt ChatGPT vragen over Rob Jetten’

Shownieuws vreest dat Rob Jetten de wind van voren krijgt tijdens zijn bezoek aan het Witte Huis. Volgens het programma doet de Amerikaanse president Donald Trump research naar hem. “Gewoon via ChatGPT.”

Rob Jetten en Donald Trump © RTL, NOS

Minister-president Rob Jetten zal het koninklijk paar volgende maand begeleiden tijdens hun bezoek aan Washington, waar ze zullen overnachten in het Witte Huis. De premier zal net als koning Willem-Alexander en koningin Máxima deelnemen aan een diner, maar of hij net als de royals mag logeren bij Trump is op dit moment nog niet duidelijk.

Hotelletje voor Jetten

Sandra Schuurhof, de royaltyfan van SBS 6, denkt dat Jetten gewoon een hotelletje moet zoeken. “Ik denk dat de uitnodiging wel echt alleen voor Willem-Alexander en Máxima is”, zegt ze in Shownieuws.

Maar, zo vervolgt ze: “Je weet natuurlijk nooit hoe het balletje rolt en of Trump op het laatste moment met zijn hand over zijn hart strijkt en zegt: ‘Ah, Jetten, ik heb ook nog wel een achterkamertje ergens in het Witte Huis voor jou!’”

‘Zou te gek zijn!’

Telegraaf-verslaggever Jordi Versteegden zou het schandalig vinden als Jetten naar de plaatselijke Holiday Inn wordt gestuurd. “Het zou toch te gek zijn? Dat je de hele avond hebt gedineerd met z’n allen en dan zegt Jetten: ‘Ja, sorry, ik moet ervantussen!’”

Privé-baas Evert Santegoeds: “Die kant gaat het wel op, want het Witte Huis heeft niet zoveel logeerkamers.”

Tafelgast Dries Roelvink denkt dat ook. “Trump was gek op Rutte en nog steeds, denk ik, maar ik hoor in de wandelgangen dat Jetten wel eens wat vervelends heeft gezegd.”

Vrouwenhater

Evert beaamt dat. “Ik heb het nog even opgezocht. ‘Een veroordeelde crimineel’, heeft hij hem genoemd. ‘Een vrouwenhater’, ‘een gevaar voor de internationale vrede’ en ‘een gevaar voor de internationale wereldeconomie’. En dan zegt Jetten ook nog over Trump: ‘Hij flirt met dictators’, dus er moet even wat rechtgestreken worden, denk ik.”

De gevallen tv-toga Bram Moszkowicz schrikt zich een hoedje. “Oeh, ik zou ook niet met die man (Jetten, red.) onder één dak willen slapen.”

Dries: “Zou hij dat echt weten?”

ChatGPT

Ja, Trump komt dat te weten, stelt Evert. “Dat krijgt hij echt wel te horen. Hij zit ook de hele dag op z’n telefoon, dus als hij ChatGPT intikt en zegt: ‘Wat heeft die Jetten allemaal over mij gezegd?’, dan wordt het nog keurig vertaald ook voor hem en dan weet hij dat echt wel.”

Bram: “Ik denk dat hij daar z’n mensen voor heeft. Hij wil natuurlijk precies weten wie die meneer Jetten is en wat hij precies over hem heeft gezegd.”

Dries bezorgd: “Dan staat hij al 1-0 achter!”

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Tina Nijkamp makkelijk kritiek zou uiten op Vandaag Inside?

Tussenstand

Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen