Lil Kleine krijgt steun op SBS 6: ‘Jaimie woont wel érg ver met kind’
Jorik Scholten, beter bekend als Lil Kleine, ligt weer eens overhoop met zijn ex-geliefde Jaimie Vaes. Opvallend genoeg is het Jorik die ditmaal veel steun krijgt. “Ze woont helemaal op Bali!”
© RTl Het is allemaal bijzonder pijnlijk: Jorik Scholten wordt naar eigen zeggen niet eens meer herkend door Lío, het zoontje dat hij met Jaimie Vaes heeft. En dat vindt hij lastig te verteren, beweert hij. “Ik weet niet wat ze zegt, maar die Jaimie die haat me echt, dus waarschijnlijk dat ze zegt dat je papa niet voor je vecht”, rapt hij in een van zijn nieuwe liedjes.
Jaimie ontkent
Jaimie is daar helemaal pissig over en ontkent dat ze Lío’s vader bij hem weghoudt. “De verhalen dat ik Lío bij zijn vader vandaan zou houden, zijn simpelweg onwaar. De deur voor contact is altijd open geweest. Bovendien is het juridisch en wettelijk simpelweg niet mogelijk om een kind bij zijn vader weg te houden”, schrijft ze op Instagram.
Ze vervolgt: “Tegelijkertijd is het als moeder mijn verantwoordelijkheid om ervoor te zorgen dat dit op een gezonde en duidelijke manier gebeurt voor Lío, bijvoorbeeld door heldere afspraken te maken via mediation, zodat hij niet opnieuw teleurgesteld wordt. Wanneer daar vervolgens geen gehoor aan wordt gegeven, ligt die keuze niet bij mij.”
Buitenland
Toch maakt Jaimie het met haar woonplaatskeuze — ze woont tegenwoordig op Bali — ook niet makkelijk. Volgens haar woont ze daar omdat het kindje, dat nog altijd niet kan praten, daar de beste zorg kan krijgen. “Als moeder draag ik al jaren de dagelijkse zorg, liefde en verantwoordelijkheid voor mijn zoon, en dat zal altijd mijn grootste prioriteit blijven.”
Ze sneert: “Ik zal altijd een gezonde band tussen Lío en zijn vader ondersteunen. Maar een band met je kind vraagt ook verantwoordelijkheid. Dat betekent er zijn en betrokken zijn bij het leven van je kind. Niet één keer per jaar een Instagram-post. De afgelopen jaren is er weinig tot geen contact geweest, ongeacht waar wij ons bevonden.”
Onmogelijk
Het management van Jorik zegt tegen Shownieuws dat hij niet elk weekend in het vliegtuig kan stappen. “Jaimie woont momenteel op Bali. Daarvoor woonde ze een jaar in Dubai en daarvoor weer in Ibiza. Dit maakt een co-ouderschap of een passende omgangsregeling zoals die ooit afgesproken is onmogelijk. Dat is hetgeen hij heeft verteld meer niet.”
Privé-baas Evert Santegoeds aan de desk: “Ja, en daar heeft Lil Kleine natuurlijk wel een puntje, want zij is steeds verder gaan wonen. Van Ibiza naar Dubai naar Bali. Op Bali kun je op dit moment helemaal niet komen en als jij gewoon een omgangsregeling voor je kind wil, dan is de andere kant van de wereld niet de uitgelezen plek om te gaan zitten.”
In de buurt
Presentatrice van dienst Dyantha Brooks springt in de bres voor Jaimie. “Nee, maar anderzijds kun je zeggen: als hij nooit naar Lío omkeek, waarom zou je dan in de buurt blijven wonen? In die zin weten we nooit hoe dat is gegaan, toch? Wij weten er vrij weinig van af, omdat we ze niet persoonlijk kennen.”
Dan richt ze zich tot studiogast Koen Pieter van Dijk, ook wel bekend als Koen Kardashian: “Koen, dan kijk ik jou even aan, want Jaimie is natuurlijk lange tijd jouw beste vriendin geweest. Ik neem aan dat jij Lil Kleine goed kent en Lío ook. Het is wel een situatie om verdrietig van te worden, toch?”
Koen reageert
Koen, die naar verluidt met Jaimie brak na zijn afkickproces, bevestigt dat. “Ja, dat gun je niemand, nee. Ik begrijp haar frustratie ook en ik hoop dat ze er ooit toch uitkomen met z’n twee.”
Waarom denkt hij dat de 6-jarige Lío nog niet praat? “Dat weet ik niet, want ik spreek haar ook niet meer. Ik kan alleen maar zeggen dat ik hoop dat het goed met haar gaat. Je krijgt wel eens wat mee en dan ben ik ook wel op een bepaalde manier trots op hoe ze het doet. Ze zet wel de schouders eronder, ze gaat ervoor en daar wil ik het ook bij houden.”