Wilfred Genee dreigt met degradatie Rutger Castricum: ‘Naar de bar!’
Wilfred Genee dreigt Rutger Castricum gekscherend naar de bar te degraderen als hij zo saai blijft in Vandaag Inside. Toch zagen we hem gisteren ineens in de overdrive. “Bewijsdrang.”
© SBS Het was een van de gênantste tv-optredens van Rutger Castricum óóit: de uitzending van Vandaag Inside waarin hij volledig over zich heen liet lopen en belachelijk werd gemaakt om zijn nieuwe bril. Hij zat met een mond vol tanden aan tafel. Is dit dezelfde Rutger die politici jarenlang het bloed onder de nagels vandaan haalde en ronduit treiterde?
Lieve kneus
Rutger werd echt voor schut gezet, waarna collega Victor Vlam hem afkraakte als ‘te saai‘. Waarom Rutger naar eigen zeggen zo verlegen is aan de VI-tafel? Hij vindt dat dat echt de show is van de drie mannen.
Na de felle kritiek, zat Rutger gisterenavond wederom aan tafel bij Vandaag Inside. En het was duidelijk dat hij in de overdrive zat. Dat hij zichzelf graag wilde bewijzen, bleek vooral toen hij de nieuwe BBB-leider Henk Vermeer een ‘heel aardige, lieve kneus’ noemde. Toen hij bang was dat de mannen aan tafel het niet hoorden, herhaalde hij dat vlug.
Wat vindt Victor?
Wat vindt Victor Vlam van de nieuwe energie van Rutger? “Rutger heeft zich overduidelijk voorgenomen om pittiger te zijn en meer aanwezig”, schrijft hij op X. “Het is een kleine verbetering.”
Rutger zat naast Raymond Mens aan tafel op de Gijp-loze woensdag. “Opvallend is ook dat Rutger experiment nummer zoveel is om het gat van Albert op woensdag op te vullen”, zegt Victor.
Niet enthousiast
De volgers van Victor zijn niet enthousiast. “Ik ben geen fan van Castricum. Wat een geforceerd, obligaat optreden. Raymond Mens wel altijd goed, die is gewoon zichzelf en helemaal in orde!”, zegt de een.
En de ander: “Rutger is echt een verschikking. Die denkt met homograpjes René te kunnen vervangen. Begint echt vervelend te worden.”
Naar de bar
Wilfred Genee vraagt Rutger na de uitzending in de rubriek In De Wandelgangen waar hij liever aanschuift: Vandaag Inside of De Oranjezondag. “Waarom zou je dan moeten kiezen? Het zijn twee verschillende programma’s, vind ik.”
Daarop zegt Wilfred: “Dat is een politiek antwoord. Waar voel je je meer op je gemak?”
Het blijft vervolgens letterlijk secondenlang stil: Rutger slaat opnieuw dicht. “Je vindt het niet leuk dat ik dit vraag aan je, merk ik. Je zit hier niet op te wachten”, aldus Wilfred.
Naar de bar
Collega Raymond Mens geeft wel direct antwoord: aan de bar bij VI. Rutger: “Ik heb niet een heel duidelijke voorkeur eigenlijk.”
Wilfred plagend: “Misschien zou Rutger dat ook een keer moeten proberen dan, daar aan de bar. Hahaha. Ik weet het niet, misschien dat je dan…”
Hij maakt zijn zin niet af en dat is misschien maar beter ook: het gezicht van Rutger staat weer eens op standje ongemakkelijk.