Kotst Jada Borsato ook op Wolter Kroes? ‘Wenkbrauwen gefronst’
Wolter Kroes werd vlak na Sinterklaas avondenlang gebasht op televisie vanwege hypocriete tv-interviews over Marco Borsato. Wat vindt zijn dochter Jada Borsato daarvan? “Wenkbrauwen gefronst?”
© SBS, RTL Direct na zijn vrijspraak buitelden de BN’ers over elkaar heen om Marco Borsato te feliciteren. Zo riep Wendy van Dijk dat Marco vooral altijd moet blijven knuffelen met mensen en zagen Wolter Kroes ’s avonds uitzinnig van vreugde in een filmpje voor Shownieuws. “Ik hoop dat je terugkomt, wederom als de allergrootste artiest van Nederland!”
‘Hypocriet!’
Het zorgde bij de mensen voor gevoelens van hypocrisie. Schandalig. Echt schandalig. Zo’n Wolter Kroes die dan zegt: ‘Oh, Marco, welkom terug in de family!’ Echt gênant vind ik dat hoor”, zei Chris Woerts aan de bar van Vandaag Inside.
Hij vervolgde: “Je hoort ze zes jaar niet en nu post elke bekende Nederlander een foto op Instagram of Facebook met Marco samen, weet je wel. Zo hypocriet allemaal.”
Wenkbrauwen
Wat denkt Jada daar nou van? “Frons je niet af en toe je wenkbrauwen dat je denkt: al die BN’ers die nu opeens mijn vader weer in de media omarmen, waar waren jullie al die jaren?”, vraagt de Weekend haar.
De ‘dochter van’ ergert zich daar niet aan. Ze zegt: “Nee hoor. Er zijn ook veel mensen, waar de buitenwereld niets van weet, die ons privé veel steun hebben gegeven. En daarnaast koesteren wij absoluut geen wrok, dat soort personen zijn wij niet. Dus nee, zo kijk ik er niet tegenaan.”
‘In de toekomst’
Jada werkt aan een nieuwe cd. Gaat Marco daar ook op zingen? “Nee, helaas moet ik je teleurstellen. Wellicht in de toekomst, als het kan. Dat zou natuurlijk echt te gek zijn. Ik ga ervoor bidden. Maar dat is ook aan hem. En ik wil dat die keuze bij hem blijft, hij moet er klaar voor zijn. Daar heeft hij geen uitspraken over gedaan.”
“Maar als het zo is, zullen we dat van hém horen. Ik hoop het ontzettend, omdat ik het hem erg gun. Omdat ik weet hoeveel plezier hij jarenlang uit zijn muziek heeft gehaald. Ik denk dat het hem door andere mensen ook ontzettend gegund wordt om terug te komen, maar hij moet het wel zelf willen.”