Tim Hofman ontkent op tv dat hij Voice-comeback wil saboteren

Tim Hofman ontkent aan tafel bij Pauw & De Wit desgevraagd dat hij de comeback van The Voice of Holland wil saboteren, of op z’n minst wil verstoren. “Het is toeval”, bezweert de BnnVara-ster.

Tim Hofman © NPO

Het zorgt links en rechts voor enige ergernis dat Tim Hofman vandaag, nog geen week na de terugkeer van The Voice of Holland, een vierdelige podcast begint over de megarel rondom het programma. Vier jaar na dato gaat de presentator met betrokkenen terugblikken op alle misdragingen achter de schermen bij het RTL 4-programma.

Treiterij?

RTL 4 doet er alles aan om de smet van het programma af te vegen, dus voor die zender is dit natuurlijk geen lekkere timing. Is de lanceerdatum van Tims podcast treiterij? “Nee, dat is absoluut toeval”, bezweert hij aan tafel bij Pauw & De Wit.

Hij vervolgt: “Het is op de 20ste vier jaar geleden voor ons. Het heeft best wel veel werk gekost voor ons om die podcast te maken. In de loop van dat wij dat idee hadden, zagen wij: o, The Voice begint dan ook weer. Dat was vorige week overigens. Dat is toeval.”

Reflecteren

Vier jaar na dato is gewoon een mooi moment, aldus Tim. “We doen het nu pas, want mensen zeiden: het kon vorig jaar ook, maar nu is het grootste deel van de rechtszaken achter de rug, dus je kunt daar nu op reflecteren. Ik denk dat RTL er ook niet zo mee zit hoor. Het is een toevalstreffer eigenlijk.”

Wat vindt hij ervan dat The Voice weer terug op tv is? “Niet zoveel, moet ik zeggen. Het is goed om die lucht gelijk even te klaren: wij zitten er natuurlijk helemaal niet rancuneus in. Dat speelt voor ons allemaal niet.”

Decor

Tim heeft geen rancune richting RTL. “The Voice is voor ons het decor waar dit in heeft plaatsgevonden. Ik zag dat ze 1,8 miljoen kijkers hadden. Fijn voor RTL, maar daar zijn wij verder niet mee bezig vanuit onze redactie.”

Heeft hij naar de seizoensopener gekeken? “Nee, ik keek daarvoor ook niet als ik heel eerlijk ben.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Tim Hofman beroept zich op toeval. Onzin?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen