Rachel Hazes heeft ruzie met de halve wereld: ‘Aan wie ligt dat?’
Rachel Hazes leeft met ongelooflijk veel mensen in onmin. Ze is niet voor niets vaste klant bij de rechtbank. Maar waar ligt dat nou precies aan? Of beter gezegd: aan wie ligt dat? Eén keer raden…
© SBS Voor de roddelpers is Rachel Hazes the gift that keeps on giving: ze is zó dol op ruziemaken dat de headlines zich eigenlijk vanzelf schrijven. Fantastisch natuurlijk, maar voor haar directe omgeving is het wel vrij zuur. Met name haar kinderen André jr. en Roxeanne zullen zich wel eens afvragen waarom ze in vredesnaam in Rachels nest geboren zijn.
Aan de stok
Rachel beweert dat 2026 dan toch écht het jaar wordt waarin haar veelbesproken boek op de markt komt. Ze wil hierin wraak gaan nemen op heel veel mensen, waaronder haar bloedeigen kinderen.
Het wordt een literair slagveld, denkt BN’er-kenner Bart Ettekoven. “Ja, de kinderen zullen er uitgebreid in aan bod komen”, zegt hij aan de desk van Shownieuws. “Ook entertainmentjournalisten waarmee ze het aan de stok heeft en dat zijn er nogal wat (denk aan Evert Santegoeds en Rob Goossens, red.). Ik ben wel benieuwd.”
In eigen boezem
Zal Rachel in dat boek ook een keer de hand in eigen boezem steken? “Nou, misschien wel. Ik hoop het vooral. Dat zou het wel geloofwaardig maken, want je kunt niet zeggen dat het allemaal altijd aan een ander ligt.”
Bart vervolgt: “Vooral in Rachel haar geval is het nogal onaannemelijk, omdat je kunt zien dat in haar omgeving… Ze had moeizaam contact met haar ouders toen ze nog leefde, moeizaam contact met de kinderen van André uit vorige huwelijken, met de exen van André.”
Halve wereld
Oftewel: Rachel heeft ruzie met de halve wereld. “Zij heeft met heel veel mensen wel moeizaam contact of slaande ruzie. Nu ook met haar eigen kinderen. Ze heeft ook met haar zus en voormalig beste vriendin geen contact. Ja, dan kun je niet blijven zeggen dat het allemaal aan een ander ligt…”
Oef. Dat wordt ook een hoofdstuk voor Bart…