‘Maxime Meiland totaal niet geschikt voor functie bij RTL Tonight’
Maxime Meiland overschat zichzelf als ze denkt dat ze vaste gast kan worden bij een serieus bedoelde talkshow als RTL Tonight, denkt Privé-baas Evert Santegoeds. “Waar heeft zij verstand van dan?”
© RTL Het was haar eerste optreden sinds het stoppen van Chateau Meiland: dochter Maxime Meiland dook vorige week op bij RTL Tonight om de seizoensfinale van de Hansler-soap te bespreken. Heel veel toegevoegde waarde had het niet. Het was vooral nieuwswaardig dat ze überhaupt te gast was bij RTL 4 na al die exclusieve jaren bij Talpa.
Geen verstand
Maxime is door presentatrice Leonie ter Braak uitgenodigd om vaker aan te schuiven, en dat ziet ze zelf wil zitten. Is het dan een Meilandje die RTL Tonight gaat redden? “Ze zei toen tegen Leonie ter Braak: ‘Ja, op zich sta ik er wel voor open om hier vaker aan te schuiven’”, merkt Telegraaf-verslaggever Jordi Versteegden op.
Zijn co-host Evert Santegoeds reageert daar in de podcast Strikt Privé heel verbaasd op. “Waar heeft zij verstand van dan?”, sneert hij.
Realitykenner
Waar Maxime verstand van heeft? Jordi: “Van reality, want zij mocht aanschuiven over de Hanslers.”
Evert: “Ach, natuurlijk, wat een goede keuze. Vond ze het wat?”
Jordi: “Ja, nou, ze was ook wel geschrokken van dat gedrag.”
Evert: “Nou, van de kijkcijfers denk ik dan. Ze hebben het meer over de Hanslers dan over de Meilandjes.”
Jordi: “Ik denk dat het heel slim is bedacht van Maxime Meiland, van: nou, laat ik ook maar on top of mind blijven.”
Evert: “Ja, van: ik doe er ook weer toe.”
Jordi: “Ja, van: daar ga ik ook maar even zitten.”
Kranten
Evert vindt Maxime ongeschikt als talkshowgast. “Maar je kunt toch niet aan tafel gaan zitten in een talkshow en niet weten wat er in de wereld gebeurt? Ik zie Maxime er niet voor aan dat ze talkshows volgt en kranten leest.”
Jordi: “Zou ze geen Telegraaf-fan kunnen zijn?”
Evert denkt dat de Meilandjes zichzelf in de voet geschoten hebben. “Er zal nog genoeg op hun afkomen en volgens mij gaat Wie van de Drie ook wel weer door met Martien. Ze zijn nog niet helemaal afgeschreven, maar ze hebben zichzelf volgens mij geen dienst bewezen door zo resoluut te stoppen.”