‘Linda de Mol heeft geluk dat Vieze Jeroentje niet in K3-meisje zat’

Wie de bal kaatst kan hem terugverwachten: Linda de Mol krijgt na haar K3-grap over neefje Johnny de Mol een koekje van eigen deeg. “Ze heeft mazzel dat Jeroen niet in K3 zat!”, klinkt het.

Linda de Mol en Jeroen Rietbergen © SBS

Het was flauw en overduidelijk ingestudeerd: de grap die Linda de Mol afgelopen weekend maakte in haar nieuwe tv-quiz In De Ring. “Wie dit weekend lekker uit de bocht vloog is Linda de Mol”, zegt Jordi Versteegden in Strikt Privé. “De vraag aan de kandidaten was: ‘Wat zijn de oud-leden van K3?’ Een kandidaat noemde Josje en daar heeft Linda wel wat mee.”

‘Ik ken Josje!’

Linda grapt dat haar familie nauwe banden had met Josje Huisman. “Ik ken Josje goed. Mijn neef Johnny heeft er nog langdurig verkering mee gehad. Die heeft ook nog een soort van ín K3 gezeten eigenlijk”, roept ze. Dan lachend: “Kan echt niet!”

Flauw, vindt Jordi. “Ik lachte er helemaal niet heel hard om, want ik dacht meer: dit is helemaal niet des Linda’s.”

Collega Evert Santegoeds: “Heel spontaan lijkt het me ook niet als ik heel eerlijk ben. Het lijkt wel een beetje van: we gaan het straks over K3 hebben, laat ik daar eens een leuk grapje over maken.”

Gewaagd

Evert vindt dat Linda zich zo wel kwetsbaar maakt voor grappen aan haar eigen adres, gezien ze een relatie heeft met iemand die door sommigen wordt gezien als seksueel roofdier: Jeroen Rietbergen. “Het is wel gewaagd van Linda, juist in deze periode. Dat ze niet wegblijft bij de seksgrapjes is wel grappig inderdaad.”

Jordi: “Ja, haar man Jeroen Rietbergen zit niet meer achter de piano bij The Voice dit weekend.”

Evert vals: “Ja, ze heeft geluk dat die niet in K3 gezeten heeft, denk ik.”

Jordi: “Ja, dat hadden we er ook nog eens bij moeten hebben.”

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen