Schoonpa André Hazes jr. woest op ‘Facebook-tokkies’: ‘Stakkers!’
O god, de nieuwe schoonvader van André Hazes jr. heeft weer een microfoon onder zijn neus geduwd gekregen. Naast de Weekend blijkt hij deze week ook te hebben gekwebbeld met de Party. “Stakkers!”
© Instagram, RTL Zanger Denny Braaf, de nieuwste schoonvader van André Hazes jr., blijkt niet vies van een beetje aandacht. Sinds zijn dochter Noa met de volkszanger in de weer is, duikt hij opvallend vaak op in bladen. Eerst bij Weekend, nu bij Party. Daarin beklaagt hij zich opnieuw over de negatieve reacties die hij krijgt op al zijn interviews in de roddelmedia.
Geen triple-A
Denny is echt helemaal over zijn toeren. “Kijk, ik ben op een bepaald niveau gewend om aandacht te krijgen. Ik ben geen triple A-artiest, heb geen hit achter mijn naam, dat hoeft ook helemaal niet… Maar ik zit wel al 35 jaar in het vak dus ik weet een beetje hoe of wat”, begint hij in de Party.
“Wat mij gewoon opviel, en ik had me daar van tevoren wel op ingesteld hoor, is dat ik erin word meegenomen omdat mijn dochter nu met André Hazes gaat. Nou oké, dat is prima. Maar de reacties van mensen… Bizar hoe ongelooflijk slecht mensen kunnen praten over mij terwijl ze mij helemaal niet kennen. En ook over mijn kind en over André.”
Gewend
Dit is echt hélemaal niet leuk, briest Denny. “Ik denk dat André het wel gewend is, want die was al bekend in de wieg. Zijn leven bestaat uit alleen maar dit soort dingen. Maar mijn leven, en vooral het leven van mijn dochter, totaal niet.”
Hij staat toch zélf elke keer de showmedia te woord over zijn nieuwe schoonzoon? “Het is niet dat ik met een spandoek op een brug ga staan van: ik ben Denny Braaf, de schoonvader van André Hazes, wil je mij even interviewen? Party komt nu ook naar mij toe en ik geef gewoon fatsoenlijk en eerlijk antwoord.”
‘Maakt niet uit’
Dan kan Denny toch ook zeggen dat hij daar niet aan meewerkt? “Voor velen maakt het niet uit wat ik zeg. Al zeg ik dat André een lul is, al zeg ik dat hij fantastisch is, het maakt niet uit. Mensen hebben er een oordeel over en willen het altijd in het negatieve trekken. Wat een triest leven moet je hebben om dat te doen.”
Hij vervolgt: “Ik kijk weleens wie dat soort dingen zeggen en dan hebben ze een profielfoto van een slagroomtaart, een poes of een hond. En dan staat er in hun bio zoiets als: leven en laten leven, dan krijg je respect.”
Stakkers
Hypocriet, vindt Denny het. “Waar is dan dat stukje respect van diegene die dat schrijft naar mij toe en naar mijn kind, op het moment dat je zegt dat mijn dochter een of andere slet is en dat ik mijn kind aan André probeer te verkopen om er zelf beter van te worden?”
Hij besluit: “Geloof me nou, als ik mijn microfoon moet neerleggen om er zeker van te zijn dat mijn dochters, want ik heb er nog een, het geluk vinden voor de rest van hun leven, dan doe ik dat per direct. Wij lachen erom, maar die mensen… wat een stakkers. Het zijn van die Facebook-tokkies. Sorry, ik kan er niks anders over zeggen.”