John de Mol zet streep door Andy & Gordon: ‘Hij vond me te tam’

John de Mol heeft hoogstpersoonlijk een streep gezet door het nieuwe tv-programma dat Andy van der Meijde en Gordon zouden gaan maken voor SBS 6. “Hij vond me te tam”, laat Andy weten.

Gordon, Andy van der Meijde en John de Mol © SBS

De tv-comeback van Gordon lijkt nog even op zich te wachten. Er komt geen vervolg op zijn veelbekritiseerde reallifesoap en nu gaat ook de nieuwe realityshow met collega Andy van der Meijde niet door. Volgens Shownieuws heeft SBS 6-eigenaar John de Mol daar hoogstpersoonlijk een stokje voor gestoken, omdat hij het vond tegenvallen.

Komt er niet

Showkenner Bart Ettekoven brengt het nieuws. “Ken je die mop van die twee mannen die een tv-programma zouden gaan krijgen hier bij SBS 6? Dat programma gaat er niet komen. Lieve Gordon & Andy, zou het programma gaan heten.”

En die show gaat dus niet door. “Gordon had sowieso al een idee voor het programma Lieve Gordon, waarin hij wensen van mensen wilde gaan vervullen, dus als je een huwelijk door Gordon wilde laten regelen of een ontmoeting met een grote ster, dan ging hij dat regelen. Later zat hij op een gegeven moment in die beroemde YouTube-serie van Andy.”

Gigachemie

Andy maakt een show waarin hij al rijdend BN’ers interviewt. “Daar zat Gordon naast, en die twee hadden een gigachemie. Dat was lachen, gieren, brullen, dus toen dachten ze: hé, moeten we dit niet eigenlijk gewoon met z’n tweeën gaan doen? Zo is dat hele idee ooit ontstaan, maar nu gaat het dus niet door.”

Bart grapt dan richting collega Ronald Molendijk: “Ik zie de teleurstelling op Ronald zijn gezicht dat dit er niet gaat komen! Toch? Je had je hier heel erg op verheugd?”

Veel te tam

Ronald heeft helemaal niks met Gordon. Hij zegt: “Ja, ik weet niet hoe het nu verder moet.”

Gordon wil niet reageren; hij verwijst naar Andy. Bart: “Volgens Andy vond John de Mol hem te tam. Dat vind ik dan heel grappig, want als er iemand volgens mij niet heel tam is, dan is het Andy.”

Collega Airen Mylene: “Hij kan in het begin een beetje moeten wennen.”

Bart: “Dat hij wat langzaam op gang komt.”

Loskomen

Bram Moszkowicz, goed bevriend met Gordon, denkt dat Andy inderdaad wat tam is. “Hij moet loskomen.”

Airen: “In die auto zit hij in zijn eigen omgeving.”

Bram: “Andy moet dat echt via een impuls allemaal hebben. Op het moment dat het een format is, dan ben je dat impulsieve van die jongen kwijt.”

Bart besluit: “Als je naar dat Songfestival-commentaar keek wat ze voor 538 deden, dan is het natuurlijk ook wel heel banaal, dus ik weet ook niet of het wel per se geschikt was voor televisie. Het was wel heel veel s*ksgrappen.”

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen