Youp geeft Gordon rotklap: ‘Een door coke beschadigd warhoofd!’

Youp van ’t Hek deelt een ongelooflijke rotklap uit aan Gordon vanwege zijn bizarre idee om zonder toestemming van de familie het graf van Whitney Houston te gaan pimpen. “Met z’n cokehoofd!”

Youp van 't Hek en Gordon © NPO, Instagram

Gordon is dertien jaar na het overlijden van Whitney Houston als toeristisch tussendoortje even bij haar graf gaan kijken. Eén probleem: het graf voldeed niet aan de verwachtingen van Goor, en daar maakt hij nu flink wat poeha over. De zanger is zelfs een stichting begonnen dat als doel heeft om haar graf op te kalefateren. De familie wil dat echter niet.

Benzinepomp

Het is bizar wat die man zich in zijn hoofd haalt, vindt Youp van ’t Hek, die Goor vollédig afslacht in zijn NRC-column. Hij spreekt van een ‘aan zichzelf verslaafde Gordon’ die met een ‘karig, bij de benzinepomp gescoord bosje bloemen’ op zoek gaat naar Whitney’s graf. “Uiteraard was er een camera bij. Dit soort mensen doet niks voor niks.”

Whitney heeft inderdaad, net zoals zoveel mensen, een bescheiden graf. “De uitgezongen volkszanger dacht onmiddellijk: hier valt wat te halen en misschien kan ik hier internationaal ook een behoorlijk slaatje uit slaan.”

Paar lijntjes

Het is lachwekkend dat Gordon denkt dat hij geen toestemming nodig heeft van de familie of begraafplaats om met het graf van Whitney aan de slag te gaan, aldus Youp. “Volgens mij heeft Gordon dat na een paar lekkere lijntjes bedacht.”

Ongekend, vindt hij het. “Het is toch interessant dat een of andere doorgesnoven Amsterdamse idioot het in zijn vermolmde harses haalt om schaamteloos schennis te gaan plegen op het graf van een van de grootste wereldsterren van de vorige eeuw. En alleen maar omdat deze meneer (…) naar aandacht snakt.”

Botoxteefjes

Wellicht verveelt Gordon zich tussen de ‘botoxteefjes’ die naar zijn Blaricumse Blushing komen, sneert Youp. “Natuurlijk weet ik ook wel dat het allemaal niet doorgaat en dat het een vloek en een zucht van een door coke beschadigd warhoofd is, maar gaat het niet net even te ver dat hij op het graf van de grote Whitney Houston danst?”

Een ‘vals kwelende marktkoopman van de Albert Cuyp’ heeft helemaal niets met Whitney Houston te maken, besluit hij. “Laat de overledenen met rust.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Terecht dat Youp van 't Hek de geplaagde Gordon zo te grazen neemt?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen