Glennis Grace heel hard gebasht door kijkers RTL en SBS: ‘Slabek’

Glennis Grace zorgt op de Facebook-pagina van zowel RTL Boulevard als Shownieuws voor veruit het meest bediscussieerde artikel van de week. Ze wordt echt verguisd. “Slabek!”

Glennis Grace © RTL

Het lijkt erop dat Glennis Grace in de ogen van het grote publiek echt nooit meer iets goed kan doen. Het is alweer drie jaar geleden dat ze strafblad kreeg na onaanvaardbaar geweld in een filiaal van de Jumbo, maar het lukt haar maar niet om de gunst van het publiek te heroveren. Sterker nog: ook nu ze haar nieuwe liefde presenteert, wacht haar bagger.

Knokploeg

RTL Boulevard en Shownieuws hebben deze week flink uitgepakt met hun filmpjes van Glennis en haar nieuwe liefje — ze waren volop aan het tongen — en dat ook doorgeplaatst op Facebook. Het is ongekend hoeveel reacties dat uitlokt. Het gaat inmiddels al om meer dan duizend commentaren, waarmee het veruit de meest bediscussieerde post is.

Opvallend is dat vrijwel alle reacties negatief zijn over Glennis, en dat terwijl het berichtje dus gaat over haar nieuwe liefje. Vooral de kijkers van RTL Boulevard gaan lós, zo is te lezen, en dan met name op het feit dat die gozer van d’r een bokser is. “Haar eigen knokploeg 😂”, roept Cootje bijvoorbeeld.

Arme vent

Boulevard-kijker Tonnie heeft medelijden met die Eddy. “Arme vent…wacht maar tot haar ware aard weer naar boven komt. 🤮”

Christine: “Die man gaat het niet lang volhouden, net zoals zijn voorgangers.”

Sharona: “Wat ik mij afvraag: wat moet een jonge knappe gozer nou met die schreeuwlelijk? Maar goed, veel geluk.”

Marion: “Aanstellerige lach, bah!”

Slabek

De kijkers van Shownieuws leven ook al mee met Eddy. “Die man heeft niks in te brengen met haar grote slabek”, zegt Sabina.

Nick: “Het lijkt wel alsof ze aan het acteren is, overdreven uitdrukkingen, dat lachen. Nee ik vind haar nep.”

Jessica: “Succes voor hem, om met zo’n gil- en agressief wijf te gaan.”

Jolanda: “Op naar de volgende, hij is helemaal haar type niet. Arme jongen.”

En Eric tot slot: “Sterkte pik.”

Filmpje

Glennis en haar nieuwe liefje:

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Glennis Grace wordt gebasht. Gemeen?

Tussenstand

Laden ... Laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Arjen Lubach een imagoprobleem heeft?

Tussenstand

Laden ... Laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen