Catherine Keyl schrikt van radio-interview Jan Slagter: ‘Hij liegt!’
Catherine Keyl is behoorlijk geschrokken van de nieuwste uitspraken die Jan Slagter over haar heeft gedaan. Ze stelt dat hij een leugenachtige man is. “Hij verkondigt allerlei leugens over mij.”
Het is geen geheim dat Catherine Keyl en Jan Slagter na hun relatief kortstondige samenwerking behoorlijk met elkaar gebrouilleerd zijn. Hoewel de bejaarde presentatrice duidelijk kwaliteiten heeft, wil hij haar geen plekje meer geven bij zijn seniorenomroep MAX. En dat terwijl er wel een plekje vrij is, namelijk die van klaagtante Martine van Os.
Leugens
Catherine vindt dat flauw. Ze heeft naar het bewuste radio-interview van Jan in de radioshow van Wilfred Genee geluisterd en is behoorlijk pissig op de omroepbaas. “Ik zou Tijd voor MAX best willen presenteren. Maar ik denk dat Jan Slagter daar geen oren naar heeft.”
Ze begint Jan echt beu te worden. “De afgelopen jaren heeft hij allerlei leugens over mij verkondigd in The Friday Move, het radioprogramma van Wilfred Genee. Ik heb geen idee wat hij tegen mij heeft. Er is nooit iets tussen ons voorgevallen.”
Niet waar
Alweer twintig jaar geleden maakte Catherine voor zijn omroep de talkshow MAX & Catherine. Ze stopte daarmee vanwege diarree-aanvallen. “Jan beweert nu op de radio dat ik daarna nooit meer met een programmavoorstel ben gekomen. Dat is pertinent niet waar.”
Wat dan? “Ik heb appjes aan hem gestuurd met diverse voorstellen. Daar heeft hij nooit op gereageerd”, zegt ze.
‘Klopt ook niet!’
Jans bewering dat andere omroepen ook geen zin hebben in Catherine, klopt volgens haar ook niet. “Ook dat is niet waar. Ik zit regelmatig aan talkshowtafels. Of dat nu bij SBS 6, Business Class van Harry Mens of bij de talkshow Op1 was. En dan zegt hij ook nog dat ik hem loop te dissen. Ik heb hem in tien jaar niet meer gesproken.”
Toch blijft ze hopen op een plekje bij MAX. “Hij krijgt een vrouwelijke directeur naast zich. Wellicht geeft dat meer balans.”