Wilfred Genee keihard afgekraakt door eigen VI-kijkers: ‘Vreselijk!’
Wilfred Genee heeft zijn nieuwe single Korrel Zout ten gehore gebracht bij De Oranjezondag, maar de kijkers van zijn eigen Vandaag Inside zijn bepaald niet onder de indruk. Die branden hem genadeloos af.
© SBS Wilfred Genee greep gisteren de opening van De Oranjezondag aan om zijn zangcarrière weer eens een zetje te geven. Vandaag Inside deelt het optreden trots op X en spreekt van een ‘feestelijke opening’, maar daar denken veel volgers héél anders over. De reacties onder het bericht zijn voor het overgrote deel vernietigend.
‘Niet om aan te horen’
“Feestelijk??? Genee is een geweldige presentator. Hij kan echter geen noot zingen, maar is daar toch serieus in gaan geloven”, sneert een kijker. “Juist zijn zangambities zou hij eens met een flinke korrel zout moeten nemen.”
Een ander houdt het kort: “Het leek nergens op.” Ook klinkt het: “Niet om aan te horen”, “Vreselijk”, “Wat slecht was dat” en: “Is er nou echt niemand die het hem vertelt!?”
Weggezapt
Sommige VI-volgers zeggen zelfs te hebben weggezapt vanwege Wilfred. “Toen hij op het podium kwam heb ik hem gelijk op een andere zender gezet”, schrijft iemand.
Een ander: “Een gewaarschuwd mens telt voor twee, dus niet gekeken naar Oranjezondag.” En weer een ander zegt simpelweg: “Gelijk weggezapt.”
‘Blijf bij je leest’
Wilfred krijgt vooral het advies om zijn zangmicrofoon weer op te bergen. “Niet doen Wilfred. Schoenmaker blijf bij Uw leest”, schrijft iemand.
Een andere volger vindt dat het grapje inmiddels lang genoeg heeft geduurd. “Wordt een beetje sneu niet? Dit is toch niet serieus te nemen. Laat deze man gewoon lekker in de karaoke tent blijven zingen.”
En: “Hij vindt het leuk maar kan er geen hout van, geen podium meer geven is voor iedereen beter.”
Houterige Wilfred
Ook de sneer die Victor Vlam tijdens De Oranjezondag uitdeelde, krijgt bijval. Hij vond dat Wilfred er tijdens zijn optreden ‘een beetje houterig’ bij stond.
“Houterig optreden”, constateert een VI-volger eveneens. Een ander verwijst rechtstreeks naar Victor: “Grapje moet kunnen, maar dan moet je stoppen. Zoals vanavond Victor Vlam zei: ‘Je komt wat houterig over.’”
Een van de weinige positieve reacties? “Wat een prachtige stem.” Al valt tussen al het verbale sloopwerk niet helemaal uit te sluiten dat ook dát sarcastisch bedoeld is…