Heeft Albert Verlinde spijt van Olcay Gulsen-bash? ‘Echt show-off!’

Albert Verlinde krabbelt bepaald niet terug na zijn felle kritiek op de peperdure bruiloft van Olcay Gulsen. Integendeel: hij blijft bij zijn mening en vertelt nu dat hij zelfs ‘met afkeer’ naar de beelden heeft gekeken.

Albert Verlinde en Olcay Gulsen © SBS, Instagram

Albert Verlinde haalde eerder in VI stevig uit naar de extravagante bruiloft van Olcay Gulsen en Eelko van Kooten. Nu de storm rond het trouwfeest enigszins is gaan liggen, blijkt van enige spijt geen sprake. In Nieuwe Revu legt de showkenner nog eens haarfijn uit wat hem zo tegenstond: niet de miljoenen, maar het volgens hem opzichtig etaleren ervan.

‘Bah, wat erg’

Albert benadrukt dat Olcay wat hem betreft best flink mocht uitpakken. “Van mij mag iemand best een peperdure bruiloft vieren. Als je het geld hebt en daar gelukkig van wordt, moet je dat vooral doen. Waar ik moeite mee heb, is dat alles zo nadrukkelijk aan de buitenwereld wordt getoond.”

Zijn afkeer blijkt zelfs groter dan uit zijn eerdere kritiek naar voren kwam. “Toen ik die beelden zag, dacht ik echt: bah, wat erg, zo gruwelijk. Het voelde als één grote show-off.”

Kijk eens hoe rijk

Vooral het pronken met alle luxe schiet bij Albert in het verkeerde keelgat. “Ik zat er met afkeer naar te kijken, omdat het voortdurend leek te draaien om: kijk eens hoe rijk ik ben, kijk eens welke locatie wij hebben en kijk eens wat wij allemaal kunnen betalen.”

Ook Eelko begrijpt hij niet. “Ik begrijp ook niet dat haar man daarin meegaat.”

‘Ben jij besodemieterd!’

Albert zou zich in de positie van Eelko heel anders hebben opgesteld. “Als ik in zijn positie zat, zou ik zeggen: ‘Ben jij besodemieterd! Ik heb die centen, ik vind het mooi om te doen, maar ik heb er geen behoefte aan dat de hele wereld moet meegenieten van iedere dure kamer, jurk en bloem.’”

Hij blijft dan ook onverminderd hard in zijn oordeel. “Die overdadige manier van etaleren vind ik werkelijk vreselijk.”

En dan deelt hij nog een vileine tik uit als hem wordt gevraagd of hij Olcay een golddigger vindt. “Olcay een golddigger? Nee hoor, ze gaat echt voor z’n karakter.”

André wél enthousiast

André Hazes jr. zou eigenlijk optreden op het trouwfeest, maar moest vanwege zijn stemproblemen afzeggen. Hij benadrukt bij RTL Boulevard met enige trots dat Lil Kleine niet de oorspronkelijke keuze was. “Ik was wel eerste keuze, hè? Ik was eerste keuze, hè, vriend!”

André vond het vervelend om het bruidspaar te moeten teleurstellen. “Nee, ik vond het rot, want ze hebben me echt máánden geleden gevraagd en ik keek er heel erg naar uit om daar te staan. Ik vind Eelko echt een leuke vent. Olcay ken ik niet zo super goed.”

‘Heel mooi’

Waar Albert bijna onpasselijk werd van alle luxe, vond André het trouwfeest juist geslaagd. “Dus dat ik hen moest teleurstellen, vind ik wel heel erg. Het zag er wel echt heel mooi uit hoor.”

En alle ophef rond de bruiloft? André is vooral blij dat zijn naam dit keer eens niet centraal staat. “Het ging een keer niet om mij, hè, dus dat is ook wel lekker. Ja, heel vervelend voor ze.”

Wat vindt u?

Alle polls

Denkt u dat Tina Nijkamp makkelijk kritiek zou uiten op Vandaag Inside?

Tussenstand

Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen