Angela de Jong gewond na heftige horrorval: 15 traptreden omlaag
Angela de Jong is vorige week gewond geraakt bij een behoorlijk heftige val van de trap. De AD-opiniediva tuimelde midden in de nacht maar liefst vijftien treden naar beneden en is bont en blauw.
© RTL Angela de Jong ontbreekt momenteel even voor de camera. RTL Boulevard wilde haar gisteren spreken voor een reportage over de afnemende populariteit van Got Talent, maar dat bleek niet mogelijk. Niet omdat de gevreesde tv-columniste geen zin had in een interview, maar omdat ze thuis een behoorlijk pijnlijke smak heeft gemaakt.
Act misgegaan
Verslaggever Aran Bade komt met het nieuws als hij aan de desk vertelt over de talentenjacht. “Er is overigens ook iemand anders die een act heeft gedaan die helemaal mis is gegaan.”
Daarmee bedoelt hij Angela. “Ja, ik moet even een bruggetje maken naar Angela de Jong. Ik wilde haar vandaag in de reportage, want ze heeft er veel over geschreven, maar ze kon ons niet te woord staan omdat ze vorige week van de trap is gevallen.”
Vijftien treden
Het gaat bepaald niet om een klein struikelpartijtje. “Het is best wel pijnlijk. Bont en blauw is ze nu.”
Angela was volgens Aran midden in de nacht onderweg naar het toilet toen het misging. “Ze was ’s nachts op weg naar de wc en viel vijftien treden naar beneden.”
Een val van vijftien traptreden kan natuurlijk bijzonder akelig aflopen. Angela lijkt ondanks haar verwondingen veel geluk te hebben gehad. Aran: “Ze is er naar eigen zeggen genadig van afgekomen.”
Genadig vanaf
Om te voorkomen dat kijkers zich al te grote zorgen maken, benadrukt hij dat Angela het naar omstandigheden goed maakt. “Het is wel even belangrijk om te melden dat het goed gaat met Angela.”
Voorlopig is ze in elk geval dus wel bont en blauw. Hopelijk is ze binnenkort weer in staat om andermans uitglijders te beoordelen…