Raymond Mens in sommige kringen sekssymbool: ‘Ik wil je sokken’
Je zou het niet zeggen, maar SBS 6-ster Raymond Mens geldt in sommige kringen als een sekssymbool. Ze sturen hem veelvuldig dickpics en ook willen ze zijn bezwete sokken hebben. “Huh?!”
© SBS De vriend van Raymond Mens heeft fans, lees: Gerard Joling, maar zelf is de Amerika-kenner van SBS 6 óók heel erg in trek bij een bepaald publiek. Hij vertelt erover in De Oranjezomer, waar het gaat over de dickpics van NPO-bobo Menno de Boer. “Heb jij wel eens een dickpic gehad, Raymond?”, vraagt gastheer Johnny de Mol aan hem.
Knappe jongens
Ja, beaamt Raymond. “Gehad wel. Ik zeg toch niks geks of wel? Gehad heel vaak. Ik krijg dat best wel veel, maar mijn reactie is altijd hetzelfde: dat ik dat helemaal niet leuk vind.”
Hij vervolgt: “Als ik een heel knappe jongen zie, dan wil ik best een foto ontvangen dat hij heel sexy in een zwembroek op het strand staat, maar een dickpic… Ik heb het zelf ook nog nooit oprecht…”
Best wel veel
Johnny schrikt ervan. “Maar jij zegt dat je het best wel veel krijgt?”
Raymond: “Ja, van mannen die dat dan sturen zonder dat ik erom vraag. Ik vind het ook niet leuk om te krijgen.”
Johnny: “Ik heb het nog nooit gehad en ook nog nooit gedaan.”
Raymond: “Ook niet, want dat heb ik ook wel eens… Dat ze dan je sokken willen om eraan te ruiken.”
Sokken
Job Knoester is verbijsterd. “Wat zeg je nou weer?”
Raymond: “Zou je je sokken op willen sturen, vragen ze dan, maar dat doe ik ook niet. Heb jij dat nooit? Ben ik nou de enige die dat heeft?”
Job besluit: “Nee, die vraag heb ik nog nooit gehad, nee!”