‘Dries Roelvink wekt ergernis, Jumbo-klant gaat gehaktbal mijden’
Dries Roelvink moet stoppen met in de media praten over hoeveel geld hij verdient aan zijn gehaktballen die in de Jumbo liggen, adviseert Evert Santegoeds. “Anders laat men het gewoon liggen.”
© Instagram De laatste tijd geeft Dries Roelvink ietwat opschepperige interviews. Zo erg als collega Frans Duijts dat doet is het nog niet, maar de volkszanger moet wel oppassen. Van de week liep Dries in de krant helemaal leeg over hoeveel succes hij wel niet heeft en over hoeveel miljoenen hij wel niet verdient aan zijn gehaktballen die te koop zijn bij de Jumbo.
Gehaktballen
Privé-baas Evert Santegoeds raadt het hem echt af. “Als manager zou je zeggen: doe het nou niet. Want wat dat betreft, wat succes betreft, leven we echt in het verkeerde land. Dries is leuk met zijn jongens en geen buitenissigheden en op vakantie naar Spanje een weekje. Dat is leuk”, zegt hij in zijn podcast Strikt Privé.
Hij vervolgt: “Hij zei altijd: ‘Die gehaktballen zijn een centenkwestie.’ Dat telt heus wel op, maar praten over je miljoenen, dat komt je populariteit in dit land meestal niet ten goede.”
Schade
Levert dit Dries schade op? “Nou, niet onmiddellijk, maar ik zou zeggen: blijf er niet over bezig. En het gevaar is dat het nu iedere keer over de opbrengst van die gehaktballen gaat en dat mensen op een gegeven moment gaan denken: oh, dus ik betaal 12 cent te veel voor zo’n doosje elke keer? En dat ze dan goedkopere ballen nemen. Ja, zo werkt het wel.”
Tot slot: zou hij ooit een vast onderdeel van De Toppers kunnen worden? “Nee, Dries is leuk als gastartiest. Het dak ging eraf van de Arena toen hij daar in zijn gele zwembroek ineens op het toneel stond, maar niet vast als Topper.”