‘Rafael van der Vaart moet VI aanpakken na Estavana Polman-bash’
Rafael van der Vaart moet opstaan voor zijn vrouw Estavana Polman nu zij zo wordt gebasht door de mannen van Vandaag Inside, vindt opiniemaker Harry Vermeegen. “Het podium is voor jou!”
© SBS Het is volgens Harry Vermeegen een gotspe: eerst prijzen de mannen van Vandaag Inside de afgezwaaide handbalster Estavana Polman de hemel in, om haar vervolgens na één optreden keihard te laten vallen. René van der Gijp laat momenteel overal — in zijn podcast, in VI, in RTL Boulevard — weten dat ze maar beter niet terug kan keren.
Geen teksten
René bashte Estavana gisterenavond opníeuw, ditmaal bij Boulevard. “Als jij twintig jaar lang maar aan één ding lol beleefd hebt en dat is handbal, dan weet ik niet of het handig is om hier te gaan zitten. Mensen zitten nu te denken: ‘Kom maar op met je teksten!’, en misschien heeft ze die wel niet.”
Hij vervolgt: “Daar is niks mis mee. Ik heb haar een paar keer meegemaakt en op basis daarvan zeg ik: als ik haar een advies zou geven, dan zou ik het niet doen.”
Op het schild
Harry vindt het heel raar. Volgens hem was al van meet af aan duidelijk dat Estavana geen inhoud heeft. “Die hebben ze eerst daar een hele tijd zo op het paard gehesen en rondgedragen op het schild. Dan denk ik bij mezelf: waar komt dit nou allemaal vandaan? Dat meisje komt uit het handbal. We hebben het over handbal, mensen!”, zegt hij op YouTube.
“Dat wordt gedaan in gymzaaltjes met een beetje familieleden op de tribune en dat is het dan. En opeens wordt dat handbal dan in een keer belangrijk gemaakt en is het ineens een zogenaamde A-sport? Ach, kom nou! Dat gaat echt nergens over. En dan toevallig komt zij ook nog een keer een ex-voetballer tegen, die Rafael van der Vaart.”
Gillend misverstand
Dat is Estavana in een notendop, aldus Harry. “En dan blijkt dat ze gewoon een beetje gewoon kan doen, ze ziet er aardig uit, en dat is het dan. Die tillen we dan helemaal op het paard, dat vinden we allemaal geweldig en dit en dat. Dat is eigenlijk al aan die kant, dat helemaal ophemelen, een gillend misverstand.”
Hij vervolgt: “Ze komen er bij Vandaag Inside achter dat er niet zo heel veel is bij dat meisje, bij die Estavana. Ze is gewoon leuk en aardig en babbeldebabbel en dat is het dan. Dan denken ze: ja, daar kunnen we eigenlijk niet zoveel mee. En nu branden ze haar helemaal af. Dat meisje wordt in één keer helemaal afgeserveerd.”
‘Rafael, grijp in!’
Dat is ook weer onterecht, vindt Harry. “Eerst bovenop het paard en dan afgeserveerd. Dat is ook een gillend misverstand, dat afserveren. Dat slaat ook he-le-maal nergens op. Ha! Tsjongejongejonge. Wat zijn ze daar bezig.”
Hij besluit: “Ik ga nu zitten wachten op het grote antwoord van Rafael van der Vaart. Hij heeft altijd een mening en vliegt er altijd vol in. Ja, kom op! Ik zou zeggen: Rafael, het podium is voor jou! Want als er nu een moment is om je even te laten horen en het op te nemen voor je vrouw, dan is het nu!”