Caroline Tensen krijgt flinke sneer: ‘Die vrouw is een saaie deurmat’

Caroline Tensen krijgt een heel lelijke sneer te verwerken van Gudo Tienhooven, mediajournalist van het AD. Hij omschrijft de presentatrice van Eén tegen 100 als ‘een saaie deurmat’. Oei…

Caroline Tensen © RTL

Eén tegen 100 is al jaren hetzelfde programma: Caroline Tensen, honderd tegenstanders, strakke quizvragen. Geen fratsen, geen poespas. Dit seizoen besloot RTL daar verandering in te brengen door Buddy Vedder toe te voegen als sidekick, met als taak het format op te frissen via proefjes, gekkigheid en op een gegeven moment zelfs een rapmoment.

Tenenkrommend

Het resultaat was wat het was: tenenkrommende televisie die kijkers de stuipen op het lijf joeg en Buddy’s carrière geen dienst bewees. Tina Nijkamp noemde het ronduit schadelijk voor hem. Victor Vlam opperde dat Buddy er mogelijk op uit is haar positie over te nemen. En Caroline zelf deed er zogenaamd enthousiast over, want wat moet je anders?

Er staat nu ook een criticus op die de toevoeging van Buddy wél een succes vindt: AD-mediaredacteur Marcus den Blanken. “Ik vind het eigenlijk wel leuk dat er een beetje een onderbreking in zit, want Eén tegen 100 is een programma waarbij er quizvraagjes gesteld worden en dat altijd al onderbroken werd door ellenlange items voor de goede doelen.”

Bakje chips

Die goede-doelen-dingen waren pas saai, aldus Marcus in de AD Media Podcast. “Die items waren voor mij altijd al momenten dat ik even wat anders ging doen en dat ik even een nieuw bakje chips ging halen of cola ging bijschenken. Dat was saai. En Buddy maakt er wat van. Dat is een entertainer en die doet iets leuks, dus ik snap niet zo de kritiek.”

Hij vervolgt: “Caroline Tensen en Buddy vind ik eigenlijk ook nog wel leuk met elkaar. Ik vind het een duo waar ik nooit over had nagedacht dat die bij elkaar zouden komen, maar voor mijn gevoel werkt dit eigenlijk best wel prima, dus ik ben er wel enthousiast over.”

Heel slim

Collega Angela de Jong is er ook niet heel negatief over. “Het is heel slim van RTL, want anders hadden we het nooit over het 385ste seizoen van Eén tegen 100 gehad, en nu door Buddy wel.”

Marcus: “Het is al zo lang en het mag wel een beetje vernieuwd worden en het mag wel een beetje anders. Buddy kan dit hartstikke goed. Hij is het vervelende ventje dat een beetje bijdehand is, maar dat doet hij wel op een heel leuke manier.”

Saaie deurmat

AD-mediajournalist Gudo Tienhooven vindt de toevoeging van Buddy ook prima. “Ik vind hem ook wel ontwapenend.”

Angela: “En hij moest nog wat programmaatjes krijgen, toch? Want hij raakt alles kwijt.”

Gudo besluit: “En je moet íets tegenover die saaie deurmat Caroline Tensen zetten, toch? In zo’n programma…”

Wat vindt u?

Alle polls

Chris Woerts leuke toevoeging aan VI?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen