Waarom reageert Alexia zo stijf op vraag over Antoon? ‘Zo Hollands’

Prinses Alexia reageert heel ongemakkelijk als ze van de pers een vraagje krijgt over haar verstandhouding met zanger Antoon, maar waarom eigenlijk? “Het Britse koningshuis doet dat beter.”

Alexia © RTL

Het was haar eigen keuze: prinses Alexia stapte vorig jaar op Prinsjesdag ten overstaan van een vol terras in de auto bij zanger Antoon. En dan is het natuurlijk logisch dat er vervolgens maandenlang geruchten blijven ronddwalen over een eventuele romance. Ze werd er gisteren, tijdens de periodieke fotosessie van de Oranjes, voor het eerst naar gevraagd.

‘Dit is privé!’

Als RTL Boulevard-verslaggeefster Annemarie de Kunder het onderwerp ter sprake brengt, zegt Alexia: “Ik weet dat ik niet altijd slimme dingen heb gedaan in de context van media, maar er wordt natuurlijk van alles gespeculeerd. Ik weet mijn eigen waarheid, ik weet wie ik ben en ik weet wie m’n vrienden zijn en meer kan ik daar ook niet echt vertellen.”

Annemarie daarop: “Maar u snapt, ik moet het toch even vragen: heeft u een relatie met Antoon?”

Koningin Máxima: “U heeft gewoon gezegd dat die zaken privé zijn, zélf gezegd, dus daar laten we het bij.”

‘Niet aan tafel!’

Wat een stijf gedoe, vindt Johan Derksen. “Het is een leuke juffrouw, maar die hoeven we nooit aan tafel te hebben, hè?”

Wilfred Genee: “Nee, die hoeven we niet uit te nodigen. Dat is echt helemaal niks dit.”

Tv-autoriteit Tina Nijkamp: “Zij is echt getraind in: veel woorden.”

Johan: “Het heeft iets verdrietigs, hè? Het worden hele leuke meiden, alle drie, maar dan denk ik: dan staat dat meisje daar te zweten, laat ze een grap maken joh, doe normaal, doe normaal.”

‘Ze schrok’

Tina denkt dat Alexia niet zichzelf kan zijn. “Ze schijnt achter de schermen ook een ontzettend hartstikke leuke meid te zijn.”

René van der Gijp: “Stel je nou voor dat zo’n meisje zegt: ‘We hebben het leuk saampjes op dit moment, we zien wel waar het schip strandt’, wat gebeurt er dan?”

Politiek verslaggeefster Merel Ek: “Ik denk dat ze schrok, want je moet volgens mij de vragen van tevoren indienen bij de RVD en deze vraag is denk ik niet officieel ingediend, want dat hadden ze volgens mij nooit goedgekeurd.”

Veel chiller

Waarom doet Alexia zo stijf? Tina: “Nee, ze schrok er wel van. Daarom ging ze ook in heel veel woorden praten. De RVD is zó stijf, die hebben haar helemaal gemediatraind en dat is het verschil met Engeland. Daar gaan ze veel chiller met al dit soort vragen om. Dat vind ik echt. Ik vind het echt een groot verschil.”

Story-baas Guido den Aantrekker vindt het ook allemaal heel krampachtig. “Je kunt het antwoord toch wel iets beter van tevoren instuderen? Dit komt er zo hakkelig uit”, zegt hij in Shownieuws.

Beleefd

Royaltyfan Sandra Schuurhof, die de kinderen van de Oranjes naar eigen zeggen heeft zien opgroeien als royaltyverslaggeefster en daar ook liefkozend over praat, neemt het juist op voor Alexia.

“Ze wil ook niet heel hard nee zeggen. Je kunt ook zeggen: het is heel beleefd van Alexia dat ze toch nog iets formuleert. Ze kan ook gewoon zeggen: ‘Dat gaat je niks aan. Het is privé.’”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Vindt u dat Alexia gewoon antwoord moet geven?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen