Na Annechien Steenhuizen wéér vermiste NOS’er: Jeroen Overbeek
Opvallend nieuws vanuit de NOS: na Annechien Steenhuizen is er een tweede presentator die langdurig uit is gevallen, namelijk Jeroen Overbeek. “Ik wens hem en zijn dierbaren alle sterkte.”
© NOS Annechien Steenhuizen is twee jaar geleden plotseling verdwenen als presentatrice van het Achtuurjournaal en het is nooit helemaal duidelijk geworden wat er met haar aan de hand is. Privé-baas Evert Santegoeds heeft het begin dit jaar ontdekt, maar heeft dit niet onthuld: “Het is zo’n strikte privésituatie dat ik mijn vingers daar niet aan ga branden.”
Jeroen valt uit
Nu blijkt ook haar collega Jeroen Overbeek te zijn uitgevallen. Hij zal daarom vanavond ook niet te horen zijn tijdens het verslag van de Dodenherdenking. “We zijn al sinds 2003 gewend dat Jeroen Overbeek het commentaar verzorgt rondom die twee minuten stilte bij de NOS en dit jaar gaat dat iemand anders zijn”, aldus tv-autoriteit Tina Nijkamp.
Dat wordt namelijk Mark Visser. Tina in haar podcast: “Ik heb even nagevraagd bij de NOS hoe dat precies zit. Al een tijd geleden heb ik gevraagd: ‘Waar is Jeroen Overbeek eigenlijk bij het NOS Journaal?’”
Privéomstandigheden
Tina denkt dat er ook met Jeroen iets heel ergs aan de hand is. “Jeroen is afwezig vanwege privéomstandigheden en daarom zal hij dus vanavond ook niet het commentaar verzorgen.”
Ze besluit: “Het is na Annechien Steenhuizen al de tweede presentator die langdurig uit is gevallen bij het NOS Journaal. Ik wens natuurlijk Jeroen en zijn dierbaren alle sterkte met de privéomstandigheden.”