Flirt Eva Jinek met oud-collega Jaïr Ferwerda? ‘Kom maar terug!’

Eva Jinek nam Jaïr Ferwerda mee toen ze naar RTL vertrok, maar bracht hem niet op de hoogte toen ze weer terugkeerde naar de NPO. Wat is nu de status tussen de twee? “Kom maar terug!”

Eva Jinek en Jaïr Ferwerda © NPO

Het was vorige week een opvallende verschijning in de talkshow van Eva Jinek: haar oud-collega Jaïr Ferwerda schoof aan om iets over zijn nieuwe boek te vertellen. Zij nam hem destijds mee toen ze naar RTL vertrok, maar bracht hem niet op de hoogte toen ze plotseling weer terugkeerde naar de NPO. En dat zorgde bij hem voor enige teleurstelling.

Terug naar Eva?

Inmiddels lijken alle plooien dus weer gladgestreken, want Jaïr zat van de week dus aan tafel bij Eva. “Toen we daar naar zaten te kijken hadden we toch een beetje het gevoel van: hé, is dat een voorzichtige flirt vanuit de redactie van Eva, van: kom maar weer terug naar onze talkshow?”, zegt Telegraaf-verslaggever Jordi Versteegden.

Hij vervolgt in Shownieuws: “Eva heeft hem wel vaker gehad als verslaggever, maar is niet zo netjes geweest toen ze wegging bij RTL, want toen heeft ze hem niet echt laten weten dat ze wegging. Dat is niet zo goed geëindigd.”

Niet ingelicht

Volgens Jordi zal voor Jaïr dan wel meespelen dat hij weet dat Eva niet heel erg loyaal is. “Het ging toen vrij vlot dat Eva terugging naar AvroTros. In één keer moesten allerlei mensen ingelicht worden en dat ging niet helemaal van een leien dakje.”

Hij vervolgt: “Ik zeg absoluut niet dat het Eva’s schuld is, maar nu is wel de vraag: waar gaat Jaïr straks eindigen? Is dat bij Renze of misschien inderdaad wel bij Eva Jinek en de publieke omroep?”

Beter RTL?

Wat zou Jordi doen als hij in Jaïr schoenen stond? “Jaïr kan meer dan alleen met zijn microfoon op het Binnenhof staan, want hij kan ook documentaires maken. Dan denk ik dat je bij RTL en Videoland wel heel erg goed zit en misschien wel beter dan bij de NPO.”

Zelf zegt Jaïr over een eventuele terugkeer naar Eva: “Nee, nee. Nou ja, of nee… Ik sta onder contract bij RTL, dus voorlopig blijf ik nog bij RTL. Renze begint met een nieuwe talkshow en dan moet ik even kijken wat mijn rol daarin gaat worden, in dat nieuwe programma, maar dat gaan we zien.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Zou u Jaïr Ferwerda in huis proberen te halen als u Eva Jinek was?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen