Vriendin Humberto Tan is 24 jaar jonger: ‘Respect, goed gedaan!’

Humberto Tan staat tongend op de cover van de nieuwste Story. Paparazzo Edwin Smulders heeft hem betrapt tijdens een intiem moment met zijn 24 jaar jongere vriendin. “Respect!”

Humberto Tan © RTL

De Story pakt deze week uit met een foto van een tongende Humberto Tan (zie onderstaande cover). De 60-jarige RTL 4-ster stond op straat lekker te genieten van zijn 24 jaar jongere vriendin en dat is voor het roddelblad nieuwswaardig. Hoofdredacteur Guido den Aantrekker vindt het mooie beelden en voelt veel respect voor de presentator.

Tongzoenen

Guido is blij met de beelden van Edwin Smulders. “Hij stond heel erg innig te tongzoenen toen hij gesport had met zijn nieuwe liefde, Elise Roodenburg. We zien haar in beeld. Story-fotograaf Edwin Smulders had de exclusieve foto’s. Daar had hij flink z’n best voor gedaan. Elise is iemand die in het leven van Humberto al wat langer een rol speelt.”

“Er is in 2023 een documentaire uitgekomen op Videoland, De Jacht op de Jaguar, die is opgenomen in Suriname, het geboorteland van Humberto. Daar was zij de regisseur van. En niet geheel toevallig, denk ik: op hetzelfde moment dat die documentaire uitkwam, werd bekend dat hij bij Ineke weg was, zijn ex-partner. Ze kennen elkaar dus al een tijdje.”

Respect

Het leeftijdsverschil is opvallend, aldus Guido. “Respect voor Humberto: 60 jaar. Z’n vriendin is 36. Ik vind het toch leuk.”

Presentatrice Dyantha Brooks: “Zei je nou ‘respect’?”

Guido: “Ja, respect. Hij schijnt een heel viriele man te zijn, dus: good for him.”

Dyantha: “Waar zit dat respect hem dan in?”

Guido: “Dat hij gewoon, vind ik, dat als je Humberto bent, 60 bent, en kaal ook nog, dat je dan zo’n mooie vriendin…”

Superfit

BN’er-fotograaf William Rutten stelt dat Humberto er zonder kleren erg sexy uitziet. “Hij is superfit, hè? Niet normaal.”

Guido: “Dat zeg ik. Hij is heel viriel, heel energiek.”

Telegraaf-verslaggever Jordi Versteedgen: “Maar als je kaal bent, dan?”

Guido: “Nee, jongens, maar we weten toch wat we bedoelen? Hij is 60, zij is 36. Ik vind dat gewoon leuk.”

Dyantha: “Ik zou buikpijn krijgen als ik jouw vrouw was.”

Guido: “Want? Jij weet: ik heb de leukste vrouw ter wereld. Die hoeft zich nooit zorgen te maken.”

Dyantha besluit: “Dat weet ik. En je bent dol op haar.”

Story-cover

De cover van Story:

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Humberto Tan tongend op de Story-cover. Moet dat nou?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen