Gaat Wilfred Genee te ver met bashen Marco Borsato? ‘Onterecht’
Wilfred Genee houdt ondanks de vrijspraak van Marco Borsato twijfels bij de zanger, maar moet hij dat wel uitspreken op televisie? Aran Bade vindt het onterecht. “Hij moet door.”
© SBS, RTL De mannen van Vandaag Inside hebben veel mediamacht. Als zij aan tafel wat roepen, dan heeft dat, puur en alleen omdat er zoveel mensen naar kijken, invloed op de publieke opinie. Marco Borsato zal dan ook niet blij zijn dat Wilfred Genee daar vorige week riep twijfels bij hem te houden, want, vrijgesproken of niet: die vieze appjes blijven staan.
Foute appjes
Wilfred vindt de teksten die Marco naar een minderjarig meisje appte gewoon fout. “Het blijft natuurlijk gek. Hij is vrijgesproken, maar die appjes staan er gewoon nog.”
Hij vervolgde in VI: “Dat je tegen een meisje van 14 zegt dat ze zichzelf moet gaan bevredigen, dat je boven naar een kamer toe loopt. Dat is toch niet normaal?”
Mainstream
Deze mening van Wilfred komt ook aan bod in RTL Boulevard. “Ondanks dat Marco weer aardig mainstream lijkt te worden, blijven de meningen over hem verdeeld”, zegt voice-over Jeroen Kijk in de Vegte.
Volgens presentator Morad El Ouakili zijn de meeste mensen positief. “Ik was bij De Vrienden van Amstel Live aan het begin van het jaar en daar was zijn muziek natuurlijk ook onderdeel van de show en íédereen gaat los!”
Wilfreds opmerking
Daphne Bunskoek vraagt zich af wat showkenner Aran Bade vindt van de sneer van Wilfred. “Hoe kijk jij naar die opmerking van Wilfred Genee?”
Aran: “Ja, lastig. Het was heel schrijnend en heel gênant in die rechtszaal. We hebben niet alleen die appjes gehoord, maar ook andere dingen. Dat blijft gewoon boven zijn hoofd hangen. Dat weten we allemaal. Staat het zijn comeback in de weg? Dat vind ik niet. Ik vind wel dat hij uiteindelijk weer het podium op kan als je eenmaal bent vrijgesproken.”
Hij vervolgt: “Dan gaan we weer moedig naar voren kijken.”
Stembanden
Misschien is zijn imago niet eens Marco’s grootste probleem, aldus Aran. Hij wijst op de stembanden van de zanger. “Heel veel zangeres moesten na corona weer werken als een soort sport om dat weer op gang te krijgen. Marco moet daar zeker nog een jaar aan het werken voor hij zelfverzekerd het podium op kan.”
Hij besluit: “Er is muzikaal een uitdaging, maar ook zijn imago van ideale schoonzoon… Dat was het altijd, met Leontine, de kinderen. Nu moet hij toch een nieuw hoofdstuk gaan zoeken…”