Zelfs fashionbarbaar Tina Nijkamp vindt Chantal Janzen te ver gaan
Chantal Janzen zag er vrijdagavond zó verschrikkelijk uit in The Voice of Holland dat zelfs fashionbarbaar Tina Nijkamp het te ver vindt gaan. “Ja, dit was een opmerkelijke outfit”, zegt ze.
© RTL Heeft Chantal Janzen een styliste uit de Biblebelt aangenomen? Wat zag díé vrouw er vrijdagavond verschrikkelijk uit in de peperdure tv-show The Voice of Holland. Haar kledingkeuze was zó belabberd dat het bij de kijkers thuis meer over haar broekrok ging dan over de zingende kandidaten. En dat kan natuurlijk helemaal nooit de bedoeling zijn.
‘Ontsla stylist!’
Tv-sterren als Chantal hebben allemaal hun eigen stylist, maar die van haar moet volgens kijkers echt ontslagen worden. Op staande voet. Door de achteruitgang. Met die broekrok erachteraan. “Wie is er verantwoordelijk voor die ouwemutsen kleding van Chantal?”, roept ene René.
Jacques schrikt zich rot: “Wie heeft Chantal aangekleed??”
En Claudia: “Ontsla de stylist van Chantal!”
Zelf Tina kritisch
Zelfs tv-autoriteit Tina Nijkamp is kritisch en dat wil wat zeggen. Zij zat volgens Gerard Joling laatst met een boerenkiel aan de desk van Vandaag Inside en heeft niet bepaald kaas gegeten van styling. Het komt erop neer dat ze vijf verschillende zwarte bloesjes in de kast heeft hangen en dat ze daarmee rouleert als ze naar VI gaat.
Sterker nog: Tina wilde in haar tijd als SBS-baas de stylistes van Hart van Nederland ontslaan omdat het te veel geld kostte. “Om geld te besparen hadden we een oplossing bedacht: iedere presentator koopt met een stylist op één dag: vijf blazers, vijf tops en die mixen en matchen ze zelf.”
Mixen en matchen
Nou, bij Chantal is dat mixen en matchen goed fout gegaan. “Ja, dit was een opmerkelijke outfit”, schrijft Tina op haar analysekanaal. “Een broekrok voor een grote en dure vrijdagavondshow, that’s a first.”
De Telegraaf vraagt zich af hoe zo’n A-ster zó slecht gekleed op tv kan komen. “Heeft ze misschien een avondje zelf iets geprobeerd, of is er achter de schermen iets veranderd? Of dat daadwerkelijk zo is, blijft vooralsnog onduidelijk. Chantal zelf heeft nog niet gereageerd op de commotie.”