‘Nieuwe kapsel Frank van Leeuwen past totaal niet bij rol journalist’

De kapper van Frank van Leeuwen moet zijn of haar verantwoordelijkheid nemen en de presentator wijzen op zijn serieuze functie, vindt tv-autoriteit Tina Nijkamp. “Die highlights kunnen echt niet.”

Frank van Leeuwen © Instagram

Frank van Leeuwen hangt in Goedemorgen Nederland de hele tijd de serieuze anchorman uit, maar zijn Instagram staat ondertussen vol met fotootjes waarop hij steeds heel guitig met zijn kin omhoog en een open mondje in de selfiecamera lacht. En tot overmaat van ramp loopt hij nu ook nog eens rond met highlights in z’n haar. Too much, vindt Tina Nijkamp.

Highlights

Het wordt volgens Tina nu echt te veel van het goede. “Wat vind ik van het haar van Frank van Leeuwen van Goedemorgen Nederland? Ja, die heeft dus van die highlights in zijn haar laten zetten”, zegt ze in de podcast Tina’s TV Update.

“Vooropgesteld: ik vind dat iedereen een haardracht moet doen die hij zelf wil. Als hij zijn haar rood wil verven of paars, dan moet hij dat allemaal zelf weten. Dat is één.”

Journalist

Tina heeft echter ook een tweede punt. “Ik vind wel dat omdat hij een nieuwsprogramma presenteert, hij een journalist is. Zo noemt hij zichzelf ook. Ik vind dan wel dat je haardracht niet moet afleiden van de inhoud en ik moet heel eerlijk zeggen: ik vond zijn vorige kapsel veel en veel beter. Ik vind die highlights toch wat afleiden als ik naar hem kijk.”

Ze besluit: “Dat is een totaal persoonlijke mening van mij hoor. Ik denk dat zijn bazen dat misschien helemaal niet vinden, maar ik vond zijn vorige kapsel veel en veel beter passen, ook bij de serieuze uitstraling van een journalist. Ik zou zeggen: Frank, snel terug naar je oude kapsel en laat die highlights voor wat het is.”

Mediacourant vraagt zich af, wat vindt u?

Vindt u het kapsel van Frank van Leeuwen kunnen?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...

Wat vindt u?

Alle polls

Vindt u Ilse DeLange een leuke persoonlijkheid?

Tussenstand

Aan het laden ... Aan het laden ...
Tips! Mail ons!

Zoek door de artikelen